Cabrio 3.5 nie dziala licznik kilometrów i zegarek

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Marcin920811
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 14, 2019 11:46

Cabrio 3.5 nie dziala licznik kilometrów i zegarek

Post autor: Marcin920811 » śr paź 14, 2020 21:04

Witam panowie.
Mam problem z golfikiem 1.6 żony, walczę z nie działającym licznikiem kilometrów oraz zegarkiem. Licznik wyświetla caly czas przebieg dzienny i nie da się przeskoczyć na przebieg ogolny lub inspekcje, zegarek caly czas pokazuje jedna godzinę i nie da się jej zmienić. Zeby było ciekawiej to sytuacja zmienia się i wszystko wraca do normy na chwile (dzień, czasem dwa, rekord to tydzień wszystko było ok ) po wyjęciu i ponownym włożeniu bezpiecznika, albo odpięciu i ponownym podpięciu kości licznika. Gdzie szukać problemu bo totalnie nie mam pojęcia o co chodzi. Samochód tak ma od zakupu, ostatnio nawet wpadł nowy aku bo slano palił i sądziłem że licznik też przez to wariuje ale niestety nie.



Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Re: Cabrio 3.5 nie dziala licznik kilometrów i zegarek

Post autor: Bednarus » czw paź 15, 2020 12:58

Czy mógłby ktoś, komu nie przeszkadza zresetowanie chwilowego licznika kilometrów, przytrzymać cały czas przycisk do przełączania między przebiegiem chwilowym, a całkowitym i zarazem sprawdzić, czy godzina będzie się zmieniać i czy będzie można ją ustawić? Podejrzewam, że na tym wejściu panuje stan tak jakby przycisk był cały czas wciśnięty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości