LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krystian GTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Krystian GTD » pn sty 07, 2008 22:11

Witam. Panie Achamerski jakie diody najlepiej zastosować punktowe czy rozpraszające. Mysle aby sobie sam takie cudo zmontować i to w pierwszej pana wersji. Pozdro



malutki TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sie 25, 2007 09:13
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: malutki TDI » pn sty 07, 2008 22:25

dzis odebralem paczke, zapakowana byla rewelacyjnie - konstrukcja swieci zgodnie z opisem wiec jest super. polecam.
mozna by jeszcze pokombinowac aby na srodkowym pokretle zrobic oswietlenie po calosci - jakis plastik czy cos moze.
moze ktos z Was mi podpowie co mozna by bylo uzyc ?? (oczywiscie chodzi mi o cos typu made in home :grin: )



Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » pn sty 07, 2008 22:38

achamerski pisze:Jak chcesz podaj maila to prześlę Ci dokładną instrukcję montażu.
To ja też proszę o instrukcje montazu i zobacze czy nie bede miał problemu z montażem :grin:

cita20@wp.pl



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pn sty 07, 2008 23:03

Witam. Panie Achamerski jakie diody najlepiej zastosować punktowe czy rozpraszające. Mysle aby sobie sam takie cudo zmontować i to w pierwszej pana wersji. Pozdro
Ja praktycznie wszystkie stosowałem punktowe oprócz środkowego kółka.


mozna by jeszcze pokombinowac aby na srodkowym pokretle zrobic oswietlenie po calosci - jakis plastik czy cos moze.
moze ktos z Was mi podpowie co mozna by bylo uzyc ?? (oczywiscie chodzi mi o cos typu made in home :grin: )
malutkiTDI, napisz dokładnie na priv co byś chciał poprawić to może coś mi się uda wykombinować.

To ja też proszę o instrukcje montazu i zobacze czy nie bede miał problemu z montażem :grin:
marrcin, już Ci wysyłam :bigok:


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » pn sty 07, 2008 23:14

Jaki to jest w sumie koszt z przesyłką i czas realizacji?



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pn sty 07, 2008 23:26

Jaki to jest w sumie koszt z przesyłką i czas realizacji?
marrcin, koszt to 35 zł + 6 zł za przesyłkę poleconym priorytetem. Czas realizacji do 2 tygodni, zależnie od wolnego czasu i ilości diod w posiadaniu.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Cultstyle
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pt lip 07, 2006 23:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MK3 Oświetlenie pokręteł nawiewu - modernizacja

Post autor: Cultstyle » śr sty 09, 2008 01:24

achamerski pisze:Jakby ktoś chciał takie to zbieram zamówienia. Koszt to 35zł, chyba że ktoś będzie chciał inne kolory to proszę pytać.

Ja jestem chętny na takie podświetlanie jak nr. 3 i 5 tyle że kolor jak oryginalnie w VW całe zielone i na środkowym pokrętle końcówka czerwona. Ile muszę oczekiwać na realizacje oraz kiedy i gdzie przelew. Jak coś niejasno napisałem to pisz na pw lub gg.

Dodałem schemacik rozmieszczenia kolorów dla rozwiania wszelkich niejasności :helm:
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr sty 09, 2008 19:34 przez Cultstyle, łącznie zmieniany 3 razy.


Był: Golf III, Oldschool'owa Corsa A przedlift i przez chwile Golf II na wąskim
Obecnie: Grand Espace
SPRZEDAM: SCHOWEK POD AIRBAG I HELLA SILVER MAGIC

ATMCD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 03, 2006 23:59
Lokalizacja: Cz-Dz
Kontakt:

Post autor: ATMCD » śr sty 09, 2008 01:36

Ja dzisiaj zamontowałem zestawik od Andrzeja .Zdecydowałem sie na wesję numer 2 . Polecam zakup tego pająka z diodami. Dla mnie niewątpliwym atutem było to , ze nie musiałem demontować całego panelu sterowania ( mam połamane gniazda mocujące pancerze linek od pokręteł) . Zestaw oświetlenia od Andrzeja wystarczy tylko włożyć w odpowiednie miejsca i zabezpieczyć. Wszystko naprawdę fajnie pasuje. Montaż błyskawiczny. Wygląd panelu sterowania nawiewem powietrza uległ zdecydowanej poprawie. Muszę jedynie przerobić diodę oświetlającą środkowe pokrętło ponieważ jest za głęboko schowana i zbyt słabo oświetla pokrętło.To jednak mały detal i łatwy do poprawki. Ogólnie bardzo polecam!!!


im niżej tym ładniej......
[url=http://imageshack.us][img]http://img134.imageshack.us/img134/2380/volkslogo3ul.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » czw sty 10, 2008 18:20

JA dzis dostałem tego pajączka oswietleniowego od Andrzeja.
Super sprawa niezdecydowanym polecam .
przesyłka- zapakowana doskonale zaden listonosz tego nie zniszczy
wykonie- perfekcyjne nie jakies amatorskie szarpidructwo tylko pełen profezjonalizm
montaż- banalny wystarczy wyjac elementy dawnego oswietlenia i wsadzic tego pajaczka zamist ich jedyna trudnosc to trafienie diodami w otwory :helm:
działanie- oswietlenie bardzo intensywne nawet intensywniejsze niż na zdjeciach wychodzi i oto chodziło ringi super podświetlone wyraźne poprostu cudo .
koszty - jedyne 35 zł + przesyłka taniocha
Po zamontowaniu to aż się w nocy z auta wysiada niechce tylko patrzec i patrzec mozna na to :goof:
Wiec tylko brac :bigok:
Jeszcze raz dzieki Andrzej za wykonanie dla mnie tego oświetlenia pozdro. :bigok:

U mnie to tak wyglada jeszcze nie zamontowane te ekraniki przeciw prznikaniu barw do srodkowego pokretła. :okej:
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw sty 10, 2008 18:23 przez Misiek_B, łącznie zmieniany 3 razy.


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

Awatar użytkownika
george_79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: czw lis 01, 2007 02:55
Lokalizacja: Warszawa / Pęsy
Kontakt:

Post autor: george_79 » czw sty 10, 2008 21:18

Witam.

Właśnie zamontowałem "pająka" od Andrzeja.

Sprzęt dotarł zapakowany niczym element konstrukcji teleskopu Hubble'a w dedykowanym styropianowym pudełku. Sam montaż przebiegł bez problemów i zajął niecałe 15 minut, przydała się oczywiście przesłana przez Andrzeja dokładna fotoinstrukcja.

Efekt? Jedno słowo - R E W E L A C J A. Dopiero teraz widzę jak marnie prezentują się inne elementy podświetlane na desce ;). Kolor diod zielonych prawie nie różni się od koloru oryginalnego zielonego żarówkowego podświetlenia, ale docelowo można wszędzie zamontować diody. Zresztą diody są mocniejsze niż stare 11 letnie żarówki ;)

A oto zdjęcie prezentujące efekt końcowy (zdjęcie robione niestety telefonem):

Obrazek

Moje zamówienie było niestandardowe, gdyż dodatkowo potrzebna była dioda do podświetlenia napisu "Air Condition" w dolnym lewym rogu panelu. W sumie okazało się, że bez tej diody też byłoby ok bo ten płaski "światłowód" obejmuje swoim zasięgiem napis. Dodatkową diodę przepchnąłem przez otwór który jest na dole pomiędzy lewym i
środkowym pokrętłem:
Obrazek

Jednak po kilku dniach stwierdzilem, ze dodatkowa dioda nie jest potrzebna dla oswietlenia napisu AIR CONDITION, i przeprowadzilem ja na gore w celu oswietlenia srodkowego pokretla pomiedzy kolorami niebieskim a czerwonym:

Obrazek

achamerski, ten "pająk" to KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 15:04 przez george_79, łącznie zmieniany 6 razy.


[img]http://images.spritmonitor.de/249749_5.png[/img]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=152667][img]http://images43.fotosik.pl/267/042e53b984389f25.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=287386]>>Sprzedam elementy Nokia DSP<<[/url]

Awatar użytkownika
Krystian GTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Krystian GTD » czw sty 10, 2008 23:45

Witam Andrzeju zamawiam podświetlenie nawiewów w wersji 1. Wpisz mnie proszę na listę. Czekam na info. Pozdro



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pt sty 11, 2008 23:21

Krystian GTD, zamówienie przyjęte. Poinformuję jak będzie oświetlenie gotowe.

Jakby ktoś był chętny na moje oświetlenie to jestem w stanie zrobić jeszcze parę sztuk.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

daniel21kh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 22, 2006 19:05
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: daniel21kh » sob sty 12, 2008 17:40

witam podświetlenie piękne.... zamawiam numer 4 proszę o kontakt!



Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

Post autor: davidoff82 » sob sty 12, 2008 21:12

achamerski pisze:Krystian GTD, zamówienie przyjęte. Poinformuję jak będzie oświetlenie gotowe.

Jakby ktoś był chętny na moje oświetlenie to jestem w stanie zrobić jeszcze parę sztuk.
To ja poprosze takie oswietlenie wersja nr 1 tzn najblizsza serii. Prosze o info na prv z numerem konta i innymi danymi.


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości