LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
liber.m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 04, 2007 10:57
Lokalizacja: sierpc

Post autor: liber.m » pt kwie 04, 2008 09:54

achamerski ,Witam chcialbym zamowic takie podswietlenie pokretel u pana /wzor nr.9/.



poofeq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 31, 2007 12:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: poofeq » sob kwie 05, 2008 00:16

Paczuszka rewelacyjnie zapakowana. Doszła bez problemów, szybko i sprawnie. A sam montaż - pikuś. Rewelacyjna instrukcja, parę minut i po krzyku.

Efekt końcowy jest po prostu niesamowity! :bajer:


[url=http://www.andrzejk.info/gofer/pico_golf.gif][img]http://www.andrzejk.info/gofer/pico_golf.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » sob kwie 05, 2008 10:22

liber.m pisze:achamerski ,Witam chcialbym zamowic takie podswietlenie pokretel u pana /wzor nr.9/.
Witam,
juz wysłałem info na priv w sprawie zamówienia. Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał zamówić to proszę pisać na priv lub mailem.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » sob kwie 05, 2008 23:46

Potwierdzam :bigok:
Przesyłka super zapakowana, montaż baaardzo prosty, a efekt super, wygląda to wprost rewelacyjnie :grin: Zdjęcia tego nie oddadzą, ale jutro jak wezmę aparat to coś pstryknę :bigok:

Wielkie dzięki achamerski i naprawdę szczerze polecam wszystkim :bigok:

[ Dodano: 06 Kwi 2008 22:56 ]
Obiecane foto :bigok: Efekt super :bajer:
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 23:47 przez upel, łącznie zmieniany 1 raz.


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » wt kwie 08, 2008 13:05

Rowniez zamowilem pajaczka od uzytkownika achamerski, naprawde super wyglada bezproblemowy intuicyjny montaz, takie pajaczki powinny byc montowane w orginale super by wtedy bylo :)

A mam jeszcze jedno pytanie u mnie wyszlo podobnie jak uupel, ze srodkowy panel z regulacja temperatury u gory tez jest tak jak by slabo podswietlony(oczywiscie to widac tylko w dzien w nocy o wiele lepiej wyglada)chodzi o ta martwa strefe miedzy kolorem niebieskim a czerwonym u gory. Mozna cos poradzic ?
Pozdrawiam i zachecam do zakupow :)



Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » wt kwie 08, 2008 13:24

PvD pisze:A mam jeszcze jedno pytanie u mnie wyszlo podobnie jak uupel, ze srodkowy panel z regulacja temperatury u gory tez jest tak jak by slabo podswietlony(oczywiscie to widac tylko w dzien w nocy o wiele lepiej wyglada)chodzi o ta martwa strefe miedzy kolorem niebieskim a czerwonym u gory. Mozna cos poradzic ?
z tego co wiem to chyba tak było założone, żeby to u góry było jako neutralny obszar... Jakbyś założył pajączka od góry to byłoby całe oświetlone, tylko kolory odwrotnie i te kropki na dole by nie świeciły :bajer: Próbowałem już tak :chytry:


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » wt kwie 08, 2008 13:36

upel pisze:z tego co wiem to chyba tak było założone, żeby to u góry było jako neutralny obszar... Jakbyś założył pajączka od góry to byłoby całe oświetlone, tylko kolory odwrotnie i te kropki na dole by nie świeciły Próbowałem już tak
Juz nie chodzi ze od gory mialo byc podswietlone tylko zeby jeszcze po 1 cm z kazdej strony przedluzyc jakos swiatlo moze folia aluminiowa ? i Akurat u gory by sie spotkaly 2 kolorki :)



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » wt kwie 08, 2008 13:42

upel pisze:
PvD pisze:A mam jeszcze jedno pytanie u mnie wyszlo podobnie jak uupel, ze srodkowy panel z regulacja temperatury u gory tez jest tak jak by slabo podswietlony(oczywiscie to widac tylko w dzien w nocy o wiele lepiej wyglada)chodzi o ta martwa strefe miedzy kolorem niebieskim a czerwonym u gory. Mozna cos poradzic ?
z tego co wiem to chyba tak było założone, żeby to u góry było jako neutralny obszar... Jakbyś założył pajączka od góry to byłoby całe oświetlone, tylko kolory odwrotnie i te kropki na dole by nie świeciły :bajer: Próbowałem już tak :chytry:
Panowie, tam nie powinno byc neutralnego obszaru tylko stopniowe sciemnianie niebeiskiego i czerwonego do gory. Kazdego pająka sprawdzam w panelu przed wysyłką. W dzien moze to byc słabo widoczne i to jest całkiem normalne ale w nocy faktycznie jest ok. MOzna spróbować jeszcze podgiąć lekko diody ku górze, zeby ich swiatło dochodziło dalej do wierzchołka. Druga możliwość to niewłaściwe ułożenie ekranu separującego kolory. Jeśli będzie on odstawał to moze trochę zasłaniać swiatło i na górze będzei ciemniej. W instrukcji jest fotka jak poprawnie przykleic ekranik.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

extreme8818
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: śr lip 25, 2007 13:47
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: extreme8818 » śr kwie 09, 2008 20:28

Andrzej ten panel jest zajebisty!!! już 3 zamówiłem :) jeden mam u siebie, jeden u kolegi a teraz w vento będziemy montować ;)


White Wagon :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4003674#4003674

tomaszkowal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 28, 2007 13:59
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: tomaszkowal » sob kwie 12, 2008 14:50

Kupiłem u Pana Achmerskiego 2 podświetlenia nawiewów. Przesyłka zapakowana bardzo starannie. Dzisiaj z kolegą zabraliśmy się za ich montaż. Wszystko poszlo szybko i sprawnie (na podstawie instrukcji Pana Achmerskiego). Jednakże trochę się zdziwiłem ponieważ u kolegi w samochodzie te podświetlenie oświetla wszystkie trzy pokrętła na calej powierzchni. Kolory sa "soczyste" ładnie widoczne. Natomiast w moim golfiku na środkowym pokrętleu oswietlenie jest punktowe (nie jednolicie oświetla całą powierzchnię), a boczne pokrętła sa oświetlone do polowy. Próbowaliśmy różnych sztuczek, porównywaliśmy ułożenia konstrukcji podświetlenia - wszystko jest OK, a i tak u mnie świeci nieciekawie. Nie wiem co może byc tego przyczyną.


tomaszkowal

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » sob kwie 12, 2008 15:07

tomaszkowal pisze:Kupiłem u Pana Achmerskiego 2 podświetlenia nawiewów. Przesyłka zapakowana bardzo starannie. Dzisiaj z kolegą zabraliśmy się za ich montaż. Wszystko poszlo szybko i sprawnie (na podstawie instrukcji Pana Achmerskiego). Jednakże trochę się zdziwiłem ponieważ u kolegi w samochodzie te podświetlenie oświetla wszystkie trzy pokrętła na calej powierzchni. Kolory sa "soczyste" ładnie widoczne. Natomiast w moim golfiku na środkowym pokrętleu oswietlenie jest punktowe (nie jednolicie oświetla całą powierzchnię), a boczne pokrętła sa oświetlone do polowy. Próbowaliśmy różnych sztuczek, porównywaliśmy ułożenia konstrukcji podświetlenia - wszystko jest OK, a i tak u mnie świeci nieciekawie. Nie wiem co może byc tego przyczyną.
tomaszkowal, najlepiej jakbys mi podeslał fotkę to doradze co z tym zrobić. Obie sztuki sprawdzalem przed wysyłką i było oki. Już napisałem Ci info na priv.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

niuteq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: pt paź 13, 2006 08:34
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: niuteq » sob kwie 12, 2008 21:25

ja wlasnie zamontowalem rowniez pajaczka od achamerski, efekt nie do opisania szacuneczek dla kolegi powinien opatentowac tego pajaczka, pozdrawiam



liber.m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 04, 2007 10:57
Lokalizacja: sierpc

Post autor: liber.m » ndz kwie 13, 2008 21:27

Właśnie zamontowałem podświetlenie Pana achamerski.Efekt jest nie do opisania,koledzy polecam tego pajaczka.Montaz zajmuje około 20 minut,wszystko pasuje jak by z tamtąd było.Jak mi sie uda to dodam fotki.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ef ... 22eee.html



phary
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 13:47
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: phary » śr kwie 16, 2008 14:49

Witam wszystkich ja tez jestem juz szczęśliwym posiadaczem pajączka efekt jest naprawde super,tylko niezapomijcie wyjąć dodatkowych diód ze styropianu bo ja przez przypadek je wyrzuciłem :panna:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości