TURBO - COMPREX... Regeneracja i naprawa turbosprężarek !

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

TURBO - COMPREX... Regeneracja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: Lukas-182 » pt mar 04, 2011 09:04

Witam.

Mam przyjemność zaproponować państwu usługę regeneracji/naprawy turbosprężarki.

Firma TURBO-COMPREX działa na terenie całego kraju. Turbo-Comprex jest firmą świadczącą wysoce profesjonalne usługi w zakresie regeneracji, naprawy i czyszczenia turbosprężarek do wszystkich typów silników. Naszym celem jest zawsze wysoka jakość usług, oraz zadowolenie klientów. Używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami transportowymi, oraz warsztatami samochodowymi.

Regenerujemy praktycznie każdy model turbosprężarki, począwszy od turbin starego typu (golf II 1.6TD, itp) do najnowszych turbin !

Wystawiamy faktury VAT a także gwarancję czasową, bez limitów kilometrów !

Cennik:

* Kompletna regeneracja turbosprężarki ST (starego Typu, np. od silnika 1.6TD) - od 499zł + VAT
* Kompletna regeneracja turbosprężarki NT (ze zmienną geometrią, itp.) - od 599zł + VAT
* Czyszczenie turbosprężarki (regeneracja obudowy, czyszczenie zmiennej geometrii, test turbosprężarki) - 150zł + VAT
* Wymiana uszczelnienia olejowego wirnika turbosprężarki (Nowe uszczelnienie + czyszczenie turbiny) - 200zł + VAT
(Gwarancja tylko na wymienione uszczelnienie i ewentualne czyszczenie geometrii, na łożyskowanie wirnika gwarancji nie dajemy, na resztę gwarancja 6 miesięcy)

Możliwość indywidualnego ustalania cen, przy zakupie grupowym oferujemy upusty.

Możliwość płacenia 50/50, czyli 50% ceny usługi wpłacamy jeszcze przed wysłaniem do nas turbosprężarki, a resztę płaci odbiorca przy odbiorze :)

Zapraszam także na naszą stronę WWW, dostępną pod adresem: http://www.turbo-comprex.pl

W sprawie pytań proszę pisać na PW albo GG, lub skorzystać z formularza kontaktu, dostępnego na naszej stronie www.

POZDRAWIAM...

AKTUALIZACJA

Podaje aktualny numer telefonu do firmy: 695-341-732

Zapraszam...
Ostatnio zmieniony pn cze 06, 2011 21:53 przez Lukas-182, łącznie zmieniany 5 razy.



Awatar użytkownika
master13
Grupa Pomorze
Grupa Pomorze
Posty: 286
Rejestracja: pt gru 05, 2008 13:02
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

TURBO-COMPREX... Regeneacja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: master13 » sob mar 05, 2011 18:13

Witam! Jezeli ktos planuje dac suszarke do regeneracji, to jak najbardziej polecam robic to u Lukasa!! Zajmuja sie tym juz od dawna , bez reklamacji itd. Sam posiadam Golfa 1,6TD SB-ka i jakis rok temu Lukas mi regenerowal moja turbawke Garet T2 , smigam caly czas na niej ostro , dmucha idealnie , oleju nie chleje!!!!
Pozdrawiam !!!!



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

TURBO-COMPREX... Regeneacja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: Lukas-182 » ndz mar 06, 2011 21:28

Dziękuje za opinie, na pewno mi się przyda :)

Odnośnie tematu:

* Jutro dodam aukcje allegro,
* a także wprowadzimy nową usługę, którą wcześniej zaproponował Arwam, czyli testowanie turbiny wraz z wymianą łożyskowania, ale niestety na taką usługę nie będziemy mogli dać gwarancji na cała turbinę, lecz tylko na wymienione uszczelnienie, chyba wiadomo dlaczego ? :)



arwam

TURBO-COMPREX... Regeneacja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: arwam » pn mar 07, 2011 00:22

[quote="Lukas-182"]a także wprowadzimy nową usługę, którą wcześniej zaproponował Arwam, czyli testowanie turbiny wraz z wymianą łożyskowania, ale niestety na taką usługę nie będziemy mogli dać gwarancji na cała turbinę, lecz tylko na wymienione uszczelnienie, chyba wiadomo dlaczego ? [/quote]
pisałem o uszczelnieniach

a odnośnie poziomu samej usługi to potwierdzam że jest wysoki :)
turbo starannie zrobione i wyczyszczone.

co więcej paczka z turbiną bardzo starannie zabezpieczona co także jak najlepiej świadczy o firmie i nadawcy przesyłki :)

jak ktoś nie chce grać w totka czy kupi dobre turbo czy nie to polecam Kolegę [b]Lukas-182[/b].
będzie zadowolenie obustronne.



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

TURBO-COMPREX... Regeneacja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: Lukas-182 » śr mar 09, 2011 22:26

arwam, tak, tak, w poprzednim temacie, który mi z mało znanych powodów usunięto :) popełniłem błąd w opisie usługi i masz racje, wymiana uszczelnień :) Ale reszta bez zmian, czyli na taką usługę to jedynie możemy dać gwarancję na samo uszczelnienie, nie na całą turbinę.

Dodałem aukcje w serwisie Allegro, tak więc jak ktoś preferuje zakupy za pośrednictwem tego serwisu, to zapraszam na aukcje :)



blm
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: czw maja 25, 2006 22:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

TURBO - COMPREX... Regeneracja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: blm » pn sie 27, 2012 04:26

Turbo wymienione 2.000 km temu - na razie wszystko OK - jeszcze mała weryfikacja u mechanika i będę mógł szczerze polecić ;)



pawel_s2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 13, 2012 16:57

TURBO - COMPREX... Regeneracja i naprawa turbosprężarek !

Post autor: pawel_s2 » sob paź 13, 2012 17:53

Jak dla mnie najlepsza regeneracja turbin na Podkarpaciu http://www.turbosprezarki.mielec.pl

Podkręcanie turbiny do 200tys/obr na minutę to dużo więcej niż przewiduje jakikolwiek silnik w układzie turbo. Jeżeli wirnik i turbosprężarka wytrzymuje ich atest to w silniku przy max. 160 tysiącach na pewno będzie sprawować się elegancko.



Zablokowany

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości