MK3 TDI 1Z mam problem(y)...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bizak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: bizak » wt mar 28, 2006 14:30

Witam!
Razal pisze:A jeżeli nie osiągasz wogóle więcej jak 70st to faktycznie możesz pomyśleć o termostacie, i dopiero wtedy sprawdź spalanie
No wlasnie sam juz nie wiem, bo niby nie osiaga, ale jak mu troche (mocno) wstawie to dojdzie do 90, jak zwolnie to temp. spadnie do 70 albo nizej, musze w przyszlym tygodniu to wymienic!!
Razal pisze:To faktycznie zadużo - zrobiłbym sobie na Twoim miejscu diagnozę VAG'iem i sprawdził co tam pokazują kody błędów - bo tak to pół osprzętu silnika wymienisz, a może potrzebna jest np. jakaś mądra ręka i regualcja ??
Hmm...probowalem podjaczyc VAGa, ale niestety nie chce mi sie laczyc z silnikiem, imo i airbag laczy sie bez problemu, ale silnik nie :( i tu przy okazji mam pytanie - dlaczego ?
Natomiast jak go kupilem pojechalem od razu do mechaniora ktory ma Bosch KTS 550 i na tym urzadzeniu pokazalo mu 2 jakies bledy, ktore po wykasowaniu juz sie nie powtorzyly, nie pamietam teraz co to bylo, ale chyba niezbyt istotne, ale co ciekawe mimo ze mi tak szarpal przy przyspieszaniu nie pokazal bledu elektrozaworu ani nic takiego, musze jeszcze raz pojechac do niego i zobaczyc, ale sadze ze nic nie bedzie, a co masz na mysli poprzez regulacje??

Dzieki!!


Pozdrawiam Bizak

janek444
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw mar 23, 2006 12:18
Lokalizacja: włocławek

Post autor: janek444 » ndz kwie 09, 2006 13:13

mialem też taki sam przypadek nie połączenia VAGa z silnikiem -auto było naprawiane po kolizji myślałem że jest coś sknocone ale pojechałem do innego fachowca i też nie było połączenia więc on zrobił jakieś przepinki i uzyskał połączenie, po usunięciu błędów połączenie nie stwarzało kłopotów.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości