do właścicieli 1,9 TDI - zmulony 110KM

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Johny1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 709
Rejestracja: pn gru 12, 2005 00:50
Lokalizacja: Łomianki / VaWa
Kontakt:

Post autor: Johny1984 » sob kwie 08, 2006 20:55

Mariusz D. pisze:A czy VAG powie co jest nie tak jeśli to przepływomierz lub turbo?
VAG wskazuje bledy i zagrozenia zwiazane z mechanicznymi i elektronicznymi nieprawidlowosciami,wiec i to powiniem pokazac...jesli to jest przyczyna,to prawdopodobnie jako "nadprogramowe cisnienie doladowania" - blad nr 185...

pzdr


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » sob kwie 08, 2006 21:47

A co to znaczy??????
Ze co jest zrąbane???



Cikczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 24, 2006 14:11
Lokalizacja: Wrocław/Przemyśl
Kontakt:

Post autor: Cikczak » pn kwie 10, 2006 09:08

Z tego wynika, że mam zapieczone kierownice w turbo. Samochód kupiłem od babki, która nie wyglądała na tygrisice kierownicy więc dzięki jej PSJ (jak to określił Corvax :hmm: ) zapewne się zapiekły. Powiedzcie mi proszę czy da się to jakoś zrobić garażowym sposobem (a jeśli tak to jak to zrobić) albo polećcie mi prosze jakiś zakład we Wrocławiu, gdzie mogliby mi rozruszać te kierownice.
PZDR



Xenio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 13:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Xenio » pn kwie 10, 2006 10:30

Mialem ten sam proble wymienilem przeplywomierz, wymienilem wandler i bylo to samo na laptopie podpietym podczas jazdy pokazywalo zwiekszono cisnienie na turbienie (powinno byc 2100 a bylo 2400) i to powodowalo spadek mocy. Sa dwie mozliwosci przeczyscic turbinke, albo wymienic (samo przez sie rozumie co jest tansze). Ja mialem mozliwosc wymiany turbinki za smieszne pieniadze wiec to uczynilem i teraz autko hula jak szalone.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 35 gości