Obroty silnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jacpol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 24, 2006 11:58
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Obroty silnika

Post autor: jacpol » wt lis 23, 2010 18:22

Witam wszystkich
Posiadam golfa mk3 td ,problem z nim jest taki że gdy silnik jest zimny po odpaleniu ma za niskie obroty (co sie wiąże z tym,że jest mały problem z odpaleniem).Dopiero po jakimś czasie silnik wchodzi na swoje obroty,a powinno być odwrotnie najpierw wysokie a później powinny spaść.Chciałem powiedzieć,że mam nietypową pmpę paliwa jest jest wspomagana elektrycznie, ni eposiada ręcznego ssania.Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co może być tego przyczyną i co mam zrobić ,żeby działał yak jak kiedyś .Pozdrawiam jacpol



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Obroty silnika

Post autor: KamilP » ndz gru 05, 2010 00:50

Czytając tego posta pomyślałem żebyś odpalał na ssaniu, ale jak jest automatyczne.. hmm.. to może coś z tym ssaniem nie tak? U mnie tak jest, ale ja mam ssanie ręczne, i jak je wyłaczę to mam na zimnym silniku za niskie obroty.. No nie wiem, kombinuj coś :)

Pozdro



lowi85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 17:26
Lokalizacja: Przyszowice
Kontakt:

Re: Obroty silnika

Post autor: lowi85 » ndz gru 05, 2010 02:06

jacpol pisze:co mam zrobić ,żeby działał yak jak kiedyś
Tak od samości się to stało? Czy poprostu powodem jest zima... ?


Masz mało problemów? – kup sobie następne auto… ;)

Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Obroty silnika

Post autor: t0mal » ndz gru 05, 2010 12:08

jacpol, uszkodzony siłownik od podbijana wolnych obrotów, albo pompa się zapowietrza. Jeśli to siłownik to doraźnie pomaga regulacja.



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: Obroty silnika

Post autor: PinkFloyd » ndz gru 05, 2010 14:09

jacpol pisze:Witam wszystkich
Posiadam golfa mk3 td ,problem z nim jest taki że gdy silnik jest zimny po odpaleniu ma za niskie obroty (co sie wiąże z tym,że jest mały problem z odpaleniem).Dopiero po jakimś czasie silnik wchodzi na swoje obroty,a powinno być odwrotnie najpierw wysokie a później powinny spaść.Chciałem powiedzieć,że mam nietypową pmpę paliwa jest jest wspomagana elektrycznie, ni eposiada ręcznego ssania.Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co może być tego przyczyną i co mam zrobić ,żeby działał yak jak kiedyś .Pozdrawiam jacpol
Tu masz odpowiedz http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... l#p4444203" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 87 gości