[Inny] Turbo regeneracja

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mateo86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sty 14, 2009 14:27
Lokalizacja: Rybnik

Re: [Inny] Turbo regeneracja

Post autor: mateo86 » śr mar 30, 2011 14:59

italiano_83 pisze: Chyba czas aby któryś z moderatorów podwiesił temat o regenerowanych turbosprężarkach,
potwierdzam i kazdy zeby tam zamieścił info gdzie regenerował( nazwa firmy) jak jest zadowolony z usługi jakie byly problemy ( czyli jeśli coś spaprali to jak wyglądała gwarancja) i ile już na danej suszarce zrobił km, no i myśle koszt usługi też by sie przydał. :bigok:



lipek1234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pn paź 20, 2008 20:50
Lokalizacja: Białystok

[Inny] Turbo regeneracja

Post autor: lipek1234 » śr mar 30, 2011 15:24

podłaączyli ją do takiej maszyny pod olej gdzie się kręciła i powiedzieli ze nie cieknie...zwalili wszystko na moje auto ze *#cenzura#* i że może mechanik źle zamontował



lokomotion
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 14:23
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: [Inny] Turbo regeneracja

Post autor: lokomotion » pt cze 24, 2011 15:47

Witam! Mam podobny problem. Rok temu wymieniali mi turbosprężarkę powietrza i niedawno zaobserwowałem ze wszystko dookoła turbiny mam uwalone olejem. Wastegate też w oleju. Możliwe że to jego wina? wygląda jak często się Wasta wyienia? Moc i przyspieszenie ma dobre, spalin w ogóle nie widać, pokrywa zaworowa z odmą były wymieniane ale ten gwizd i cieknące turbo mnie rozwalają. Czy sprawdzenie Vagiem coś by mogło wykazać jaka jest przyczyna? Prosze pomóżcie! Obrazek


vw - be inspired :D

chudywroc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw mar 19, 2009 12:08
Lokalizacja: Wroc

Re: [Inny] Turbo regeneracja

Post autor: chudywroc » ndz cze 26, 2011 08:30

mateo86 pisze:
italiano_83 pisze: Chyba czas aby któryś z moderatorów podwiesił temat o regenerowanych turbosprężarkach,
potwierdzam i kazdy zeby tam zamieścił info gdzie regenerował( nazwa firmy) jak jest zadowolony z usługi jakie byly problemy ( czyli jeśli coś spaprali to jak wyglądała gwarancja) i ile już na danej suszarce zrobił km, no i myśle koszt usługi też by sie przydał. :bigok:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 2#p4964785" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 2#p4969531" onclick="window.open(this.href);return false;

powodzenia regenerowac cos czego producent oficjalnie mowi ze nie robi do tego zestawow naprawczych
chcecie miec vw made in china tak sie konczy :shock: :banghead:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości