aaz brak reakcji po podkręceniu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Balugass
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: sob sty 05, 2008 18:53
Lokalizacja: giżycko/olsztyn
Kontakt:

aaz brak reakcji po podkręceniu

Post autor: Balugass » sob cze 11, 2011 18:07

Witam!!!
dawno nie pisałem na tym forum ale do rzeczy :) kolega ma passata b3 i silnik AAZ (o tyle dziwnie ze siedzi tam głowica od TDI i ogolnie rozrząd pasuje od tdi a jest zwyka pompa z boost pinem) chyba z pompą od 1.6 td boostpin "sportowy" podkreciłem dawke oraz turbo z 0,5 do 0,8 i słoabo to wyglada... wczesniej na 2 biegu na pisaku nie chciał zerwać przyczepności a teraz ladnie drapie ale to nie jest to :( miałem golfa z AAZ i mój szedł jak wsciekły :) dodam ze po podkreceniu niezle zazął kopcic (wczesniej też troche dawał czarnym... o co tu chodzi??


mój były variancik ---> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=214025

Awatar użytkownika
bikerxc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pt lis 26, 2010 19:37

Re: aaz brak reakcji po podkręceniu

Post autor: bikerxc » sob cze 11, 2011 21:48

po pierwsze 0.5 bar to za mało seria to 0.7/0.8 bar, albo coś nie halo z turbinką, albo ktoś wcześniej majstrował :grrr: jak podkręciłeś dawkę a turbo jest teraz w serii to może podkopcać. Moja rada to jeśli silnik zdrowy to turbo up :hmm: Przestanie kopcić i zyska moc.



Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

aaz brak reakcji po podkręceniu

Post autor: Baryla » ndz cze 12, 2011 17:37

Balugass, poszukaj sobie info na temat MTDI i braku paliwa na wyższych obrotach w przypadku zastosowania mechanicznej pompy z 1,6/1,9 TD



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości