VW Bora pojemnosc zbiornika paliwa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » czw gru 31, 2009 19:56

a teraz pytanie odemnie

pojemnoc zbiornika jest 55l w benzynie 1.4 AHW
rezerwa zaczyna sie około 7 litrów

a jak jest rozbierznosc w litrach poniedzy kreskami??



bastian82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr lis 12, 2008 21:33
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Kontakt:

Post autor: bastian82 » wt mar 23, 2010 16:56

Witam, postanowiłem podpiąć sie pod temat. Od dłuższego czasu zastanawiam się ile poj. ma bak w moim dieselku (AFN)96r. Wychodzi na to że więcej jak 40l nie wejdzie, byłem zatankować auto i wciskając odpowietrznik kilka razy zalałem pod korek, weszło 35l ( zakładam 5l było rezerwy). Możliwe że mam nieoryginalny bak? a jak tak to od czego? oglądałem i z zew wygląda ok, wszystko pasuje. Co myślicie?

Powiedzcie jeszcze jedno, mam białe zegary w aucie, na rezerwie kontrolka sie nie zapala, czy tak ma być?


WRX STI- niesamowite wrażenia, polecam

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » śr mar 24, 2010 21:01

bastian82 pisze:Witam, postanowiłem podpiąć sie pod temat. Od dłuższego czasu zastanawiam się ile poj. ma bak w moim dieselku (AFN)96r. Wychodzi na to że więcej jak 40l nie wejdzie, byłem zatankować auto i wciskając odpowietrznik kilka razy zalałem pod korek, weszło 35l ( zakładam 5l było rezerwy). Możliwe że mam nieoryginalny bak? a jak tak to od czego? oglądałem i z zew wygląda ok, wszystko pasuje. Co myślicie?

Powiedzcie jeszcze jedno, mam białe zegary w aucie, na rezerwie kontrolka sie nie zapala, czy tak ma być?
http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw-golf-mk3/

Pojemność zbiornika paliwa: 55l (hatchback), 60l (variant), 65l (syncro)

Więc coś u Ciebie nie tak kolego.... albo masz coś z pływakiem i źle Ci pokazuje ... albo zbiornik inny. Możesz wymontować pływak i zobaczyć czy wszystko chodzi jak należy...
Ostatnio zmieniony śr mar 24, 2010 21:02 przez Haki, łącznie zmieniany 1 raz.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

VW Bora pojemnosc zbiornika paliwa

Post autor: K@mil_mk3 » ndz sie 28, 2011 22:49

Troszke odkopałem temat ale to lepsze niz zakladac nowy

Mam pytanko ile ropki wchodzi do Bory 110km do pierwszego odbicia pistoletu ? (razem z rezerwą)
Rozmawiałem z kolegą i powiedział mi ze do pierwszego odbicia wejdzie ok 50litrów


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości