Czujnik temp.paliwa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Czujnik temp.paliwa

Post autor: piotrb79 » czw mar 29, 2012 20:00

No przepraszam, czytałem temat od początku, było wcześnie rano więc jeszcze chyba spałem. Teraz już wiem co i jak. Obiecuje się poprawić :).


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Czujnik temp.paliwa

Post autor: damcio151 » czw mar 29, 2012 22:05

munior pisze: A czytałeś temat od początku ? :bajer: bo chyba się nie chciało :chytry: ...jak byś czytał to byś przeczytał
za to Ty do końca posta nie przeczytałeś ... :bajer:
piotrb79 pisze:Dodam że silnik to AXR.
gdzie w AXR znajdziesz nastawnik ?
piotrb79 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=316957" onclick="window.open(this.href);return false; masz tutaj fotki
munior pisze: A z czujnikiem temp.paliwa w pompie vacum ,to mistrzostwo świata :rotfl: jak na to wpadłeś ? :hmm:
jest od razu za pompą, tak więc mocno się nie pomylił :jezor:



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Czujnik temp.paliwa

Post autor: munior » pt mar 30, 2012 21:57

damcio151 pisze: munior napisał(a): A czytałeś temat od początku ? :bajer: bo chyba się nie chciało :chytry: ...jak byś czytał to byś przeczytał


za to Ty do końca posta nie przeczytałeś ... :bajer:

piotrb79 napisał(a):Dodam że silnik to AXR.


gdzie w AXR znajdziesz nastawnik ?
piotrb79 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=316957" onclick="window.open(this.href);return false; masz tutaj fotki

munior napisał(a): A z czujnikiem temp.paliwa w pompie vacum ,to mistrzostwo świata :rotfl: jak na to wpadłeś ? :hmm:

jest od razu za pompą, tak więc mocno się nie pomylił :jezor:
Upss :blush: ja tych nowych sprzętów nie obczajam ,jak widzę 1,9 tdi to mi się od razu z tym najpopularniejszym i najbardziej udanym kojarzy :grin:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości