Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jamesoki
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: czw maja 26, 2011 07:36
Lokalizacja: Białystok

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: jamesoki » pt paź 05, 2012 13:15

Weso pisze:no i niestety potwierdzają się powyższe opinie.
No nie do końca.
Stare koło było uszkodzone bo była ku temu poważna przyczyna która po wymianie ustała.

Nie trafna była diagnoza jakoby koło było uszkodzone.



Awatar użytkownika
iparts
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt mar 26, 2013 16:10
Lokalizacja: Warszawa

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: iparts » czw sie 29, 2013 12:56

Fahoo, jak dobrej ?


Po części do VW Golfa zapraszamy na http://www.iparts.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

jointone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 17:58

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: jointone » wt maja 20, 2014 19:36

jamesoki, czy moglbys upublicznic filmik na youtubie ? chce porownac moj loz w nowym zestawie dwumas+sprzeglo Sachsa z twoim



wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: wron » wt maja 27, 2014 22:18

jointone pisze:chce porownac moj loz w nowym zestawie dwumas+sprzeglo Sachsa
w moim nowym dwumasie Sachsa też był od nowości niewielki luz - dało się z centymetr przekręcić koło, ale po montażu pracuje bez zarzutu



kuzio4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 13, 2014 23:00

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: kuzio4 » pt maja 30, 2014 18:40

witam

Mi się nowe koło z Sachsa rozleciało 700 km po montażu. Najpierw były objawy takie że na ciepłym silniku parę razy nie dało się odpalić auta, były straszne stuki przy próbie odpalenia - na zimnym auto odpalało idealnie. Jeżeli już odpalał to zawsze było dziwne uderzenie. Zdemontowane koło poszło do reklamacji i zamontowane jest nowe. Dodam, że nowe wyglądało gorzej niż to fabrycznie zamontowane. Niestety dalej na ciepłym silniku przy odpalaniu jest taki głuchy stuk. Mechanik stwierdził, że jest opcja że trzeba wymienić panewki na wałku, gdyż jak zrzucił skrzynię i ruszał zamontowanym sprzęgłem to wał miał około 2 mm luzu. Chociaż to i tak dziwne, żeby po takim przebiegu koło się rozleciało.Na razie przejechałem na nowej dwumasie 170 km i odstawiam auto na wymianę tych panewek. No i czekam na wynik reklamacji.



Awatar użytkownika
Weso
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 190
Rejestracja: wt paź 11, 2005 10:21
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nowe koło dwumasowe uszkodzone?

Post autor: Weso » pt maja 30, 2014 22:48

słyszałem o takich przypadkach, że padały koła jedno po drugim ale było to spowodowane "krzywym" wałem. Ale to musiałbyś mieć pecha aby to u Ciebie wystąpiło.
Z sachsem nigdy nie bylo takich problemów, ale jak wszędzie może się zdarzyć wadliwa partia


Nowe części samochodowe, Opony. Niskie ceny. Oleje Premium Motul, Penrite. Warsztat. Zapraszamy
tel. 888-530-456
gg 3543322
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=32&t=548383
www.expressparts.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości