Na jalowym cichy a podczas jazdy glosny

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dani270
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt sie 19, 2014 20:50
Lokalizacja: Strzegom

Na jalowym cichy a podczas jazdy glosny

Post autor: dani270 » czw wrz 10, 2015 19:31

u mnie wydobywa sie dokladnie z tych samych miejsc mimo ze mam A4



Awatar użytkownika
alex_7692
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 748
Rejestracja: sob sty 14, 2012 16:09
Lokalizacja: Grudziądz/ Toruń

Na jalowym cichy a podczas jazdy glosny

Post autor: alex_7692 » ndz wrz 13, 2015 18:37

Dobra, znalazłem trochę czasu i postanowiłem też coś nagrać:
" onclick="window.open(this.href);return false; Pierwszy filmik jest na postoju, dookoła samochodu i sam silnik. Korbotronik trochę skrzeczy :kac:
" onclick="window.open(this.href);return false; Drugi jest z jazdy, starałem się go trzymać na obrotach na 2 i 3 biegu żeby było słychać dźwięk silnika we wnętrzu.
Niestety nagrywane telefonem i 100% takiego samego efektu jak na żywo nigdy nie będzie.
" onclick="window.open(this.href);return false; Trzeci jest już na 3 biegu 2tys. obr. czyli wtedy go najbardziej słychać, nagrałem też przy dywaniku, gdzie jest najgłośniej i przy tunelu środkowym i na filmiku dokładnie słychać o co chodzi.

Oceńcie.


Moje MKII http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=452768" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

dani270
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt sie 19, 2014 20:50
Lokalizacja: Strzegom

Na jalowym cichy a podczas jazdy glosny

Post autor: dani270 » ndz wrz 13, 2015 18:57

I jak tu cieszyc sie z jazdy jak tak buczy?

wydaje mi sie ze na postoju powinien ciszej pracowac i u siebie podobne wrazenie odnosze jak slysze inne tdi na drodze



Awatar użytkownika
alex_7692
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 748
Rejestracja: sob sty 14, 2012 16:09
Lokalizacja: Grudziądz/ Toruń

Na jalowym cichy a podczas jazdy glosny

Post autor: alex_7692 » śr wrz 30, 2015 22:17

Panowie mam poszlakę co do głośności silnika. Na postoju buczy mi z filtra powietrza, ale myślałem że to nie ma na nic wpływu, myliłem się!
Wczoraj postanowiłem zablokować klapę gaszącą w pozycji gdzie silnik prawie gaśnie, wtedy też ustępuje dudnienie z filtra. Po zamknięciu maski wsiadłem do auta i pogazowałem nim trochę, wiadomo, że maksymalnie udało się go wkręcić na 1800 obr/min bo go klapka dusiła ale już było czuć różnicę. Dudnienie zniknęło, nic się nie niesie do środka auta, buczenie też zniknęło. Może ktoś mi powiedzieć co to ma ze sobą wspólnego?


Moje MKII http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=452768" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości