Uszczelniona pompa, auto nie odpala.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

borianos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 14, 2017 03:09

Uszczelniona pompa, auto nie odpala.

Post autor: borianos » wt lut 14, 2017 03:22

Cześć,
Szukałem, szukałem i znalazłem tu bardzo przydatne info na temat uszczelnienia pompy wtryskowej. Z mojej kapało troche, tak naprawde niewiele, ale postanowiłem, że jestem duży chłopiec i ją uszczelnie. Niestety, mając wszystko przygotowane zapomniałem zaznaczyć sobie miejsca gdzie nastawnik był pierwotnie umiejscowiony. Dobra w skrócie. Uszczelniłem, pompa podaje paliwo na wtryski ale nie pali :panna: . Pomijam, że aku mi sie rozładawał od kręcenia, i że na początku nawet nie podpiąłem z powrotem kostki od pompy tej mniejszej. Jeśli ktoś może to help... :shock: auto kręci ale nie odpala.
P.s.
Z Plakiem odpalać nie próbowałem, ale jutro spróbuje może jak znajde kogoś do pomocy.



dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Uszczelniona pompa, auto nie odpala.

Post autor: dzygi » wt lut 14, 2017 08:05

Podłącz kompa i zobacz jaka jest dawka. Tez tak miałem dawka była ustawiona na 11 i nie chciał odpalić. Spróbuj zmniejszyć dawkę i zobacz czy odpali.



borianos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 14, 2017 03:09

Re: Uszczelniona pompa, auto nie odpala.

Post autor: borianos » śr lut 15, 2017 00:48

Temat do zamknięcia. Pompa podawała za mało paliwa. Zwiększyłem dawke i zaskoczyło. Potem tylko korekcja dawki vagiem. Aha. Nie da sie sprawdzic dawki na wyłączonym silniku...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 59 gości