Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bzdzioch1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 20:16
Lokalizacja: Szczecinek/Krosino

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: bzdzioch1 » wt sty 06, 2015 11:03

VW_seller pisze:czyli wymiana pompy by pomogla
ta po co się bawić lepiej całą pompę wymienić za kilka stówek... :panna:
wronek1 pisze:a osoby ktore mają podobne objawy sprawdzą u siebie połączenia
niestety kolego u mnie i Kolegi "palio" nie jest to przyczyną.. :kac:
VW_seller pisze:swoją droga po co nastawnik był wyciągany
a to jakiś problem zdjęcie nastawnika... ułatwił sobie pracę tym samym, sprawdził czy przypadkiem przesuwka na tłoku się nie przycina,czy sprężyny na sekcji całe i może zapodał nowe uszczelki :jezor:



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: VW_seller » wt sty 06, 2015 11:21

bzdzioch1,
ta po co się bawić lepiej całą pompę wymienić za kilka stówek...
po to , że jak by wymienił problemy by sie skończyły , nie każdy sie zna i sobie coś grzebie w nastawniku. pisze zawsze ogólnie .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
wronek1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 788
Rejestracja: wt lut 24, 2009 20:25
Lokalizacja: Żary

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: wronek1 » wt sty 06, 2015 11:32

VW_seller pisze:swoją droga po co nastawnik był wyciągany ? bo widze ,że chyba na stole leży czy coś ?
miałem już wczoraj pompe zmieniać , ale nie dostałem jej tutaj na miejscu więc postanowiłem że nie bede tracił czasu i zdejme nastawnik - sprawdze w jakim jest stanie , czy nie ma opiłków .
Jak dla mnie takie zdemontowanie nastawnika to nie problem , a nic mnie to nie kosztowało.


Sztomel pisze:no nie uwierzę - ani wartość obrotów w grupie 000 czy też w każdej innej trzyma sztampowo 903 obroty - nie wierzę !
Od kiedy zaczęły obroty świrować - od wymiany wtryskiwaczy od muszki ?
Osobiście mam wątpliwości co do jakości samych wtryskiwaczy.
Vag niestety nic nie podpowiadał . Myśle że mimo iż lut puścił to połączenie jednak jakieś było , niestety na tyle niestabilne że raz szarpał a raz nie.
Co do wtryskiwaczy , nie mam powodów by napisać złe slowo . Chodzą wzorowo . Moc też generują.


Mazda 5 2.0 pb 155km 187nm

Awatar użytkownika
bzdzioch1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 20:16
Lokalizacja: Szczecinek/Krosino

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: bzdzioch1 » wt sty 06, 2015 13:24

VW_seller pisze:po to , że jak by wymienił problemy by sie skończyły

nie wątpię tylko kilka stówek wyrzucone w błoto...
wronek1 pisze:Jak dla mnie takie zdemontowanie nastawnika to nie problem , a nic mnie to nie kosztowało.


:bigok:



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: VW_seller » wt sty 06, 2015 13:54

bzdzioch1,
nie wątpię tylko kilka stówek wyrzucone w błoto...
na szrocie muszą ci dać nawet 14 dni gwarancji na sprawdzenie , nie pasuje to odwozisz i oddają kase . lub by była na zapas . jak by kolega miał do mnie nie daleko użyczył bym pompy lub w zasadzie dół pompy( 100% sprawnej ) mógłym oddać za darmo.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
bzdzioch1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 20:16
Lokalizacja: Szczecinek/Krosino

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: bzdzioch1 » wt sty 06, 2015 14:33

VW_seller pisze:w zasadzie dół pompy( 100% sprawnej )


yyy.. czyli szarpałby dalej jakby kolega przewalił swój nastawnik.. :kac: i całą operacje można kant :ass: rozbić



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: VW_seller » wt sty 06, 2015 14:36

nie bo w gratisie też zajżałbym do nastawnika z ciekawosci jeśłi by kolega mi na to pozwolił oraz zrobił pełna diagnostyke ,nie rozumiem cie ,czego sie mnie czepiasz ?


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
bzdzioch1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 20:16
Lokalizacja: Szczecinek/Krosino

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: bzdzioch1 » wt sty 06, 2015 14:48

nie czepiam.. tylko z powodu nastawnika nie wymienia się całej pompy i wywala kasę.. tym bardziej że kolega Wronek ma zdolności manualne jak widać.. wiadomo ,że wymiana pompy to najprostsza metoda na sprawdzenie.. o ile jest pewność, że owa pompa jest 100% sprawna



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nietypowe szarpanie , brak pomysłów - pomocy !

Post autor: VW_seller » wt sty 06, 2015 15:09

ale kto mógł wiedziec ,że to nastawnik ? , że ktoś źle zlutował , temat ktos zakłada a inny który to czyta bedzie chciał sobie pomóc . nie każdy sie zna więc po wymianie pompy( być może nie grzebanej ) całej na pewno by pomogło tak jak pisałem ,ori złączenia w nastawniku hdk nigdy same nie puszczają


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości