Komunikat Error

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

d-s78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr lut 18, 2009 19:59
Lokalizacja: knurów

Komunikat Error

Post autor: d-s78 » śr lut 18, 2009 20:08

Witam, mam swojego MK5 od niedawna jednak czasem zdarza sie tak ze po wlaczeniu zaplonu zamiast zaswiecenia sie kontrolek na rozdzielczej w miejscu gdzie mam sume przejechanych kilometrow widnieje napis ERROR. nie dzialaja wtedy zadne kontrolki, lecz np kierunkowskazy dzialaja, jednak nie swieca sie na rozdzielczej. dodam ze nie mam komputera, czym mozebyc to spowodowane?
pozdr
Ostatnio zmieniony śr kwie 08, 2009 23:52 przez d-s78, łącznie zmieniany 1 raz.



Patrys5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 12:37
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: ERROR

Post autor: Patrys5 » wt kwie 07, 2009 20:39

d-s78 pisze:Witam, mam swojego MK5 od niedawna jednak czasem zdarza sie tak ze po wlaczeniu zaplonu zamiast zaswiecenia sie kontrolek na rozdzielczej w miejscu gdzie mam sume przejechanych kilometrow widnieje napis ERROR. nie dzialaja wtedy zadne kontrolki, lecz np kierunkowskazy dzialaja, jednak nie swieca sie na rozdzielczej. dodam ze nie mam komputera, czym mozebyc to spowodowane?
pozdr
Mam taki sam problem, może ktoś rozwiazał już problem tego "ERROR".
Byłem u Paru nawet dobrych mechaników i podłączyli samochód pod komputer to zauważyli jakieś tam błędy i powiedzieli żę jest to wina licznika( coś nawala) lub modułu komfortu!
POzdrawiam i czekam na inne sugestie!



PiotrusVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 12:47
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: PiotrusVW » wt kwie 07, 2009 20:43

spiszcie dokladnie bledy ktore na VAgu pokazuje bo bez tego ani rusz. Modul komfortu calkiem mozliwe, mechanik moze sie nie mylic. :bajer:


[url=http://img197.imageshack.us/my.php?image=golf1.jpg][img]http://img197.imageshack.us/img197/6116/golf1.th.jpg[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości