problem z pompa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw kwie 06, 2006 21:48

Nie obraz sie,ale czytałem ten temat chyba pięć razy i nic z niego nie czaje :helm:



el Kopyto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: wt mar 07, 2006 13:38
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: el Kopyto » pt kwie 07, 2006 09:43

Jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź (chociaż jest bardzo haotyczna) to pompa miała uszkodzony regulator prędości obrotowej i (służy do tego żeby ci się silnik nie rozbiegał co z twojego opisu się właśnie dzieje) i uszkodzone elektrozawór odcinający paliwo, chyba że masz przecieki oleju z komory silnika, albo turbosprężarki jeśli posiadasz i w tedy silnik pracyje na oleju z silnika. I nie gasi się go wrzucając czwórkę i dusi (szkoda sprzęgła i silnika) tylko zatyka się dolot powietrz w tedy zadusisz silnik.


pozdrowienia el Kopyto

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Re: problem z pompa

Post autor: Gitner » pt kwie 07, 2006 21:24

Domin99 pisze:bez mojej wiedzy wymienil jakies tam czesci i zada za naprawe 500 zl jak mu powiedzialem zeby sie w lep ........... to juz zszedl na 400
Za 400 kupujesz pompe uzywke z gwarancja.. moze on chce ci inna pompe opchnac ;)

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Domin99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 23, 2005 18:32
Lokalizacja: Grójec
Kontakt:

Post autor: Domin99 » pt kwie 07, 2006 22:26

El kopyto masz racje w starym silniku popekala glowica i ginal mi olej to wychodzi na to ze pompa jest ok tylko silnik pali olej z glowicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaa jestem 500 zl za pompe w plecy bo kupilem druga myslac ze stara jest do dupy z drugiej strony dobrze zrobilem ze kazalem pompiarzowi oddac stara pompe w stanie jakim mu oddalem p.s przepraszam za zawilosc mojego pierwszego postu ale jak go pisalem bylem bardzo zdenerwowany poprostu juz 2 miesiace dochodze z samochodem do ladu kupilem 2-gi silnik 2-ga pompe i mnostwo innych rzeczy i jeszcze nie chodzi.

Dzieki wszystkim za pomoc


Domin99

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 78 gości