Usunięcie Immo

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

PiterMK95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: czw sie 20, 2015 15:12
Lokalizacja: Śląsk

Usunięcie Immo

Post autor: PiterMK95 » czw kwie 20, 2017 19:23

Siemka, panowie gdzie lub jak mogę usunąć immobilizer?
Dostałem do swapa przekładnie/kolumne kierowniczą wraz z immo jak i stacyjką jednak, kluczyk gdy wchodzi w stacyjkę jest zablokowany jak i kierownica, czyli dostałem pewnie jakieś ujstwo a nie zwróciłem na to uwagi wcześniej ;/
więc pozostaje mi chyba najlepiej usunięcie tego immo, jakieś porady? Pozdrawiam.


Lepiej samemu naprawić niż oddać w cudze ręce :D
Wczoraj minęło, jutro niepewne, tylko dziś jest pewne.

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Usunięcie Immo

Post autor: munior » czw kwie 20, 2017 22:23

Chcesz to pisz na PW ,mogę wyłaczyć immo w kazdym sterowniku o nr 028906021 i 038906018 ,czyli praktycznie wszystkie do 98 -99roku.Koszt mniejszy niż dorobienie kluczyka z immo.Tylko nie jestem pewien czy wiesz jak dziala immo ...bo z twojego opisu wynika że masz jakiś mechaniczny problem z blokadą kierownicy i stacyjką ,a to nie ma nic wspólnego z immo .Fabryczne immo to "blokada" elektroniczna w sterowniku ECU i dziala tak , że auto odpala i po ok.1 sek. gaśnie o ile immo sie nie rozbroi ...czyli np odpalając zwykłym kluczykiem bez transpondera


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Usunięcie Immo

Post autor: DejaVu » pt kwie 21, 2017 05:34

A czy raz wyłączona ta blokada w ECU nie będzie za jakiś czas stwarzać niespodzianek?! Mojego golfa mam już dokładnie 7lat , i pali mi z jednego kluczyka , w drugim takim rozbieralnym z latarką nie ma transpondera , ostatnio rano zostawiałem auto u mechanika z kluczykiem w stacyjce - dzień wcześniej dałem mu właśnie ten drugi kluczyk do otwarcia drzwi :bajer: też mi poradził do podjechania u mnie w miasteczku do magika od kluczyków który właśnie mógł by mi ''wyłączyć imo'' :chytry: czy to jest bezpieczne?


Seat Mii 1.O CHYA

dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Usunięcie Immo

Post autor: dzygi » pt kwie 21, 2017 06:25

Pieter jezeli masz nowe kluczyki juz gotowe pod stacyjke to przelóż tylko pastylki ze starych.

Dejavu
Bezpieczne nie jest bo wtedy śrubokrętem odpalisz auto.

A nie lepiej kupić transporter i zakodowac drugi kluczyk?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



PiterMK95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: czw sie 20, 2015 15:12
Lokalizacja: Śląsk

Usunięcie Immo

Post autor: PiterMK95 » pt kwie 21, 2017 11:41

Chodzi mi oto ze mam golfa 2 i robię swapa na afn, afn ma immo dostałem stacyjke z przekładnią jednak kluczyk jest zupełnie nie pasujący, chciałbym całkiem usunąć immo i wsadzić seryjną stacyjke z mk2. Da radę?


Lepiej samemu naprawić niż oddać w cudze ręce :D
Wczoraj minęło, jutro niepewne, tylko dziś jest pewne.

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Usunięcie Immo

Post autor: munior » pt kwie 21, 2017 16:32

DejaVu pisze:A czy raz wyłączona ta blokada w ECU nie będzie za jakiś czas stwarzać niespodzianek?!
Nie ma takiej opcji ,jak immo wyłaczone w ECU ,to możesz sobie zakladać taki sterownik do kazdego tdi do którego pasuje,odpalasz i jedziesz
dzygi pisze: jezeli masz nowe kluczyki juz gotowe pod stacyjke to przelóż tylko pastylki ze starych.

Dejavu
Bezpieczne nie jest bo wtedy śrubokrętem odpalisz auto.
Nie żartuj :hmm: Takie immo to żadne zabezpieczenie w dzisiejszych czasach , w 99.9 % przypadków problem z immo ma zwykle tylko własciciel auta


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Usunięcie Immo

Post autor: DejaVu » pt kwie 21, 2017 18:03

Moim zdaniem dla złodzieja immo czy alarm to nie problem :bajer: Mam kolegę który kiedyś w Grecji pracował w takiej firmie od otwierania zamków różnego typu- od niego nauczyłem się ''otwierać'' drzwi do mieszkania z wkładkami typu Yale za pomocą klucza płaskiego 10 :chytry: co do transpondera , to zobaczę co wyjdzie taniej u tego ''magika'' od kluczyków , mi wsio ryba , golf pełnoletni jak by go ukradli to bym się nie zmartwił :jezor: na razie koła się kręco to nie zmieniam na inny :hehe:


Seat Mii 1.O CHYA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości