GOLF III GTI 2.0 8v + LPG II GEN spalanie?

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jerryko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 20, 2014 14:40
Lokalizacja: Małopolska

GOLF III GTI 2.0 8v + LPG II GEN spalanie?

Post autor: jerryko » śr kwie 02, 2014 20:30

Mikser 36mm założony, silniczek krokowy dołożony, regulacja wstępnie zrobiona i już nie strzela. Dalej tylko problem ze zbyt bogatą mieszanką, ale to chyba jednak problem sondy - na PB i LPG na wolnych obrotach 0,78 - 0,84 V i program do gazu pokazuje "bogata mieszanka". Myślę, że to za wysoko. Na PB czasami goni między 0,00 a 0,90 V. Wymienię sondę i od nowa regulacja na analizatorze i programie do gazu. Nie wiem tylko czy teraz też mam regulować śrubę przy krokowym?
Zabijającej różnicy między mikserem 30mm i 36mm nie ma. Lepiej zbiera się z dołu i przy wysokich obrotach. Dokręca się do obrotów maksymalnych z czym był wcześniej problem. Zobaczę jak ze zużyciem paliwa.



jerryko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 20, 2014 14:40
Lokalizacja: Małopolska

Re: GOLF III GTI 2.0 8v + LPG II GEN spalanie?

Post autor: jerryko » czw kwie 03, 2014 09:04

jerryko pisze:Mikser 36mm założony, silniczek krokowy dołożony, regulacja wstępnie zrobiona i już nie strzela. Dalej tylko problem ze zbyt bogatą mieszanką, ale to chyba jednak problem sondy - na PB i LPG na wolnych obrotach 0,78 - 0,84 V i program do gazu pokazuje "bogata mieszanka". Myślę, że to za wysoko. Na PB czasami goni między 0,00 a 0,90 V. Wymienię sondę i od nowa regulacja na analizatorze i programie do gazu. Nie wiem tylko czy teraz też mam regulować śrubę przy krokowym?
Zabijającej różnicy między mikserem 30mm i 36mm nie ma. Lepiej zbiera się z dołu i przy wysokich obrotach. Dokręca się do obrotów maksymalnych z czym był wcześniej problem. Zobaczę jak ze zużyciem paliwa.
Jednak sonda jest ok. Wystarczyła regulacja. :okej: Teraz tylko sprawdzę zużycie gazu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości