szarpanie oraz brak mocy na lpg

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bubcio88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 10:44

szarpanie oraz brak mocy na lpg

Post autor: bubcio88 » pn wrz 19, 2016 11:46

Witam. Posiadam Golfa 1.8 z 98r. kilka dni temu musiałem odłączyć akumulator na 3 dni... Po ponownym podłączeniu aku auto zaczęło dziwnie jeździć na lpg mianowicie pojawiło się szarpanie podczas przyspieszania oraz nie miał takiej siły jak miał wcześniej lub na benzynie (chodzi dobrze). Czy to możliwe, że Stag stracił mapy?? Proszę o pomoc.



szef_ff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 20, 2016 16:13

szarpanie oraz brak mocy na lpg

Post autor: szef_ff » wt wrz 20, 2016 22:15

Nie stracił. Szarpie bo pewnie układ zapłonowy wysiada. Zacznij od wymiany świec. Może zmniejszyć przerwę na świecy do 0.8mm. Kup świece takie jak przewiduje katalog. Nie jakieś tytanowe, złote, diamentowe czy kto wie jakie tam jeszcze mają. I żadne świece do gazu! Jak zapytają czy z gazem czy bez to powiedz ze bez bo wepchną Ci "lepsze" specjalnie do gazu. Tylko NGK!



bubcio88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 10:44

szarpanie oraz brak mocy na lpg

Post autor: bubcio88 » sob wrz 24, 2016 08:09

Właśnie byłem sprawdzić u gazownika wszystko z gazem jest dobrze. Świece byly wymieniane ok 2tys temu. Wymieniłem kable ale nadal problem pozostał. Trzeba będzie zobaczyć te świece...



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości