przekroczone normy spalin

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kml89955
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob lis 29, 2014 21:22

Re: przekroczone normy spalin

Post autor: Kml89955 » sob paź 29, 2016 15:20

No Lovato z tego co słyszałem to najlepsze parowniki , ale ja tam specjalnie nie narzekam na mojego tecno , na rozgrzanym pracuje idealnie i ma moc w pełnym zakresie obrotów , zresztą na zimnym silniku też z mocą nie ma problemu , jedynie czasami to gaśnięcie na luzie po nocnym postoju , ale ostatnie 3 noce były trochę cieplejsze i nie było żadnego problemu , więc nie jest jeszcze tak źle , ale na pewno warto już pomyśleć nad nowym parownikiem.



Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 819
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

przekroczone normy spalin

Post autor: Maszan » sob paź 29, 2016 20:32

Ja sie przesiadlem z BRC ECO AT 90 na Lovato i jest niebo a ziemia mimo iz juz spory przebieg ma.


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

Kml89955
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob lis 29, 2014 21:22

przekroczone normy spalin

Post autor: Kml89955 » pt lis 04, 2016 14:43

Mam jeszcze kilka pytań na temat tej całej lecho minilambda , miał ktoś z tym jakieś doświadczenia ? W ogóle to jest chyba jakaś pseudo instalacja 2 generacji, bo ten silniczek krokowy i pod nim register , to w sumie nie wiem czy ten register steruje silniczkiem krokowym czy dawką gazu , a aktuator jest tylko atrapą , ale silnik jest bardzo czuły i wystarczy wkręcić register o jakąś 1/4 i silnik staje się wyraźnie mułowaty , jednak różnicy na spalaniu nie zauważyłem , może nawet jak miał za mało to ciut więcej spalił . Próbowałem sprawdzić sygnał z sondy lambda i wpiąłem się miernikiem w czarny kabel jednak nie było żadnej reakcji, w ogóle żadnego napięcia , więc nie wiem czy sonda w ogóle żyje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości