2.0 2E i sekwencja

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

unitra1991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: pn maja 04, 2015 16:28

2.0 2E i sekwencja

Post autor: unitra1991 » wt paź 25, 2016 18:57

Witam.
Nie dawno przełożyłem silnik 2.0 2E do golfa II. Po okazyjnej cenie kupiłem sekwencję STAG-4 ECO. Wszystko wyciągnąłem dokładnie ze sprawnego samochodu, tak że z niczym nie mam problemu. Natomiast w samochodzie którym wcześniej instalacja działała posiadał układ wtrysków sterowany osobno, jak wiadomo w 2.0 2E do listwy wtryskowej idą tylko 2 kabelki, stąd moje pytanie jak podłączyć układ sterowania ?

Gdzieś wyczytałem że wystarczy w jeden kabelek idący do listwy 2E wpiać wszystkie kabelki (z sekwencji) bez paska a w drugi kabelek wszystkie kabelki (sekwencja) z paskiem. Kwestia który do którego?

W zdemontowanej instalacji jest także odcięcie zasilania na listwie wtryskowej, rozumiem że te kabelki do 2E nie będą mi potrzebne?


Z góry dzięki za wszystkie rady i podpowiedzi, nie ukrywam że sprawa dość pilna bo autko już na ukończeniu a tylko to blokuje nam robotę.

Dla ułatwienia wklejam schemat

Obrazek Uploaded with fotem.pl



unitra1991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: pn maja 04, 2015 16:28

2.0 2E i sekwencja

Post autor: unitra1991 » pt paź 28, 2016 18:56

temat nieaktualny - ogarnięte



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości