Przerobienie II generacji na sekwencję

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
neo_97
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 21:04
Lokalizacja: Częstochowa

Przerobienie II generacji na sekwencję

Post autor: neo_97 » sob lut 04, 2017 20:09

Witam mam możliwość zdemontowania instalacji sekwencyjnej z Passata B3 2.0 16v co muszę zdemontować żebym mógł zamontować ją u siebie.Aktualnie mam II generację.Na czas demontażu mam jeden dzień i potem auto jedzie na złom później nie będę mieć możliwości zabrania czegoś co zapomniałem więc piszę tutaj żeby się upewnić że niczego nie pominę.


Obrazek
Zapraszam do mojego Golfa - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=595395" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zilog
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 22, 2016 01:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przerobienie II generacji na sekwencję

Post autor: zilog » pn lut 06, 2017 01:45

Instalacja gazowa 2 generacji a instalacja gazowa sekwencyjna do dwa różne światy.

Elementy konieczne do działania jakie ma instalacja gazowa sekwencyjna możesz podpatrzeć tutaj montaż instalacji gazowych

Praktycznie cały przód, to co jest pod maską musisz zdemontować.
Reduktor lpg jaki ma instalacja gazowa 2 generacji jest inny niż ma instalacja gazowa sekwencyjna. Podobnie sterownik gazu jeż jest inny.



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości