Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

azamat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 22, 2013 16:03

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: azamat » wt sty 22, 2013 16:35

Witam wszystkich,
Ja równiez korzystam z felg formy racingline i jestem bardzo zadowolony. jak za taka cene nic lepszego nie znajdziesz, a niektore modele wygladaja naprawde elegancko, np ten mi sie podoba:
http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-20 ... RU-VW.html" onclick="window.open(this.href);return false;

obczajcie



wax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr mar 21, 2012 12:17

Re: Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: wax » pn sty 28, 2013 12:29

Niestety nie mam dobrych opinii na temat Racing Line. Kupiłem w 2010 roku w/w felgi i po dosłownie 3 miesiącach użytkowania 2 felgi z 4 nadawały się na złom ! O lakierze nie wspominam bo to jakiś dramat mało profesjonalnie wręcz niedbale pomalowane. Po zgłoszeniu reklamacji - otrzymałem odpowiedź iż felgi mogę wsadzić sobie w .... bo to są uszkodzenie mechaniczne. Dodam że autem nie jeździ nikt inny tylko ja nie jeżdżę w rajdach staram się unikać dziur i krawężników. Reklamacja została rozpatrzona negatywnie nie można się od niej odwołać gdyż producent znajduje się w Chinach a koszt transportu to ponad 500zł.
Odpuściłem temat i zgłosiłem sprzedawcy chęć zakupu 2 sztuk. Dostałem odpowiedź że nie ma takiej możliwości i że mogę kupić tylko 4 bo sprzedają tylko w kompletach. Olałem firmę i te chińskie badziewia. Chciałem zaoszczędzić i wyszło jak zawsze wydałem x2 z resztą jak zawsze jak decyduję się kupić Chiński chłam. Nie wierzcie też w informację że felgi posiadają homologację, owszem firmy które obecnie handlują tym mystem bo tak trzeba nazwać po imieniu te produkty potrafią przesłać TUV ale nie jest to TUV odpowiedzialny za dopasowanie do auta jest to certyfikat kupiony w Niemczech który nie ma nic wspólnego z dopasowaniem do auta...z resztą z tego co widzę większość z proponowanych obecnie wzorów to wzory zastrzeżone dostępne tylko dla serwisów autoryzowanych typu AUDI MERCEDES VW.... Jestem na NIE. Zdecydowanie polecam renomowanych producentów felg aluminiowych, kontrolujących proces produkcji... np DEZENT ALUTEC ANZIO RONAL MAK



wax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr mar 21, 2012 12:17

Re: Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: wax » pn sty 28, 2013 12:37

azamat pisze:Witam wszystkich,
Ja równiez korzystam z felg formy racingline i jestem bardzo zadowolony. jak za taka cene nic lepszego nie znajdziesz, a niektore modele wygladaja naprawde elegancko, np ten mi sie podoba:
http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-20 ... RU-VW.html" onclick="window.open(this.href);return false;

obczajcie

W ogóle za reklamę ziomuś na tym portalu się płaci... żenujący jesteś bo to chamska reklama chłamu... żegnam !



u-man
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 18:32
Lokalizacja: SBE-Żelisławice-Arroyo/SRL/DZG/LU

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: u-man » wt lut 19, 2013 21:14

Witam,

Chciałem zapytać czy ktoś podzieli się opinią na temat tej felgi i jej producenta? http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-29 ... -GOLF.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf... golf never changes...
Chciałem zostac barmanem... ale alkohol się pije a nie trzyma za plecami...

azamat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 22, 2013 16:03

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: azamat » czw lut 28, 2013 13:34

Ja też kupiłem alusy tej firmy racingline (firma amerykańska a nie chińska jak mi powiedziano, a gdzie oni to robiąto już inna kwestia) i jestem zadowolony. Ładne polerowane z grafitem i śmigam już drugi sezon letni :bigok:



karol86ok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 17, 2012 16:48

Re: Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: karol86ok » czw lut 28, 2013 17:42

wax pisze:Niestety nie mam dobrych opinii na temat Racing Line. Kupiłem w 2010 roku w/w felgi i po dosłownie 3 miesiącach użytkowania 2 felgi z 4 nadawały się na złom ! O lakierze nie wspominam bo to jakiś dramat mało profesjonalnie wręcz niedbale pomalowane. Po zgłoszeniu reklamacji - otrzymałem odpowiedź iż felgi mogę wsadzić sobie w .... bo to są uszkodzenie mechaniczne. Dodam że autem nie jeździ nikt inny tylko ja nie jeżdżę w rajdach staram się unikać dziur i krawężników. Reklamacja została rozpatrzona negatywnie nie można się od niej odwołać gdyż producent znajduje się w Chinach a koszt transportu to ponad 500zł.
Odpuściłem temat i zgłosiłem sprzedawcy chęć zakupu 2 sztuk. Dostałem odpowiedź że nie ma takiej możliwości i że mogę kupić tylko 4 bo sprzedają tylko w kompletach. Olałem firmę i te chińskie badziewia. Chciałem zaoszczędzić i wyszło jak zawsze wydałem x2 z resztą jak zawsze jak decyduję się kupić Chiński chłam. Nie wierzcie też w informację że felgi posiadają homologację, owszem firmy które obecnie handlują tym mystem bo tak trzeba nazwać po imieniu te produkty potrafią przesłać TUV ale nie jest to TUV odpowiedzialny za dopasowanie do auta jest to certyfikat kupiony w Niemczech który nie ma nic wspólnego z dopasowaniem do auta...z resztą z tego co widzę większość z proponowanych obecnie wzorów to wzory zastrzeżone dostępne tylko dla serwisów autoryzowanych typu AUDI MERCEDES VW.... Jestem na NIE. Zdecydowanie polecam renomowanych producentów felg aluminiowych, kontrolujących proces produkcji... np DEZENT ALUTEC ANZIO RONAL MAK


chyba konkurujecie ze sobą :P (dwie firmy sprzedajace felgi) ,
pisałem wczesniej już ze kupilem felgi tej firmy.
i moje doświadczenia sa zupelnie inne, jesli mozna pisac w ogole o jakis doswiadczeniach. kupilem zalozylem i jezdze. fakt ze meczylem sprzedawcow kilka dobrych dni zanim kupilem, dowiedzialem sie wszystkiego co mnie interesowalo. a trwalosc lakieru, powiedzialem w jakich warunkach felgi beda uzywane i doradzili mi jaki typ z jakim lakierem wybrac. doradzono mi jakie opony (wymiary) beda najlepsze. normalnie rowniez powiedziano mi to ze to sa zamienniki robione na wzor oryginalu, sa bardzo podobne lecz nie oryginalne. a tak na chlopski rozum to niby jakim cudem te felgi wplynely na rynek europejski bez certyfikatów i homologacji????? a z tego co kojarze choc moge byc w bledzie certyfikat TUV jest wymagany tylko w niemczech. zgodze sie tylko z jednym ze nie zawsze mozna dokupic jedna sztuke. jak mi powiedziano to indywidualna sprawa w zaleznosci od ilosci kompletow czy cos takiego. i ze felgi czasem mozna kupic pojedynczo lub po 2 szt. ale to zalezy od modelu ... JA TAM NIE NAZEKAM NA ZAKUPIONY TOWAR, I Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POLECIC. Z CIEKAWOŚCIĄ POCZYTAM INNE WYPOWIEDZI, SENSOWNE KONKRETNYCH KLIENTOW :)



ewelinagti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 23, 2015 19:28

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: ewelinagti » pn lut 23, 2015 19:40

Witam, wszystkich fanów VW. To mój pierwszy wpis, wiec z góry przepraszam, ja zrobię coś źle. Na podstawie Państwa pozytywnych opinii dokonałam zakup do mojego VW Golfa 5 felg 18'' firmy Racingline z strony ladnefelgi.pl. Nie byłam do końca przekonana co do jakości tych felg, ale jestem mile zaskoczona, przejechałam już 20 tys. km i felgi sprawują się bez zarzutu. Nie ma żadnych problemów z lakierem, nie było też problemu z wyważeniem. Auto wygląda naprawdę rewelacyjnie. Teraz jestem pewna, iż był to naprawdę dobry wybór, miałam kilka krytycznych sytuacji, po których mogłam spodziewać się uszkodzenia - jak wiadomo polskie drogi nadal pozostawiają sporo do życzenia. Z czystym sumieniem, stwierdzam, iż felgi są warte każdej złotówki. aaa, dzięki karol86ok oraz Saltomen za opinie na temat firmy LadneFelgi.pl bez was nie znalazłabym ich oferty.
Ewelina



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości