chińskie felgi

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
bulgar_mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn cze 06, 2011 12:27
Lokalizacja: WSI

chińskie felgi

Post autor: bulgar_mk2 » pt kwie 11, 2014 15:33

Witam. Mam chińskie felgi ale nie wiem czy warto je zakładać żeby bo trochę się boję że się rozsypią po wjechaniu w dołek czy ktoś się spotkał z takimi felgami? Firma to UNIRACING model G7 nawet znalazłem stronę tej niby firmy uniracingwheels.com ale nie wiem czy to nie jest chińska podróbka chińszczyzny :bajer: z góry dzięki pozdrawiam... ObrazekObrazekObrazekObrazek



Awatar użytkownika
bingos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 21, 2014 10:17
Lokalizacja: Wlkp

chińskie felgi

Post autor: bingos » pn kwie 21, 2014 10:49

Ja bym się tego pozbył osobiście, ale z drugiej strony mam pytanie - które felgi nie są teraz z chin? Weż pod uwagę że one trochę pojeździły wiec tak szybko się już nie posypią. Proste są chociaż?



Awatar użytkownika
bulgar_mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn cze 06, 2011 12:27
Lokalizacja: WSI

chińskie felgi

Post autor: bulgar_mk2 » śr kwie 23, 2014 23:23

Jeszcze nie sprawdzałem czy są proste. I właśnie taki sam mam dylemat co piszesz... :-(



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

chińskie felgi

Post autor: Stalu » czw kwie 24, 2014 10:06

To czy się rozsypią to sobie można gdybać, bardziej zainteresowałbym się uszkodzonym centrowaniem i niezbyt okrągłymi już otworami pod śruby :hmm:


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
bulgar_mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn cze 06, 2011 12:27
Lokalizacja: WSI

chińskie felgi

Post autor: bulgar_mk2 » sob kwie 26, 2014 16:02

No wlaśnie jedna taka jest trochę uszkodzona :D ale reszta jest chyba dobra :grin: z resztą jutro zobaczę co i jak z nimi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości