BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania/złocenia ?

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania/złocenia ?

Post autor: Magnez » wt lis 16, 2010 22:48

Panowie tak jak w temacie, pytanie do ludzi przerabiających temat :bajer:

Kogo polecacie jeśli chodzi o chromowanie/złocenie śrubek od felg skręcanych ?
Jaka jakoś usługi, cena, czas realizacji itp... ?

Szukam kogoś pewnego uczciwego, który zrobi to dobrze i nie zażąda worka dolarów :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 12:02 przez Magnez, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: barteKKK03 » wt lis 16, 2010 22:50

No to sprecyzuj czy złocenie, czy chromowanie... bo to zasadnicza różnica :bajer: Poza tym na ten temat zostało już trochę na forum napisane..



Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: Magnez » wt lis 16, 2010 23:00

Wszystko zależy od $$ jaką będę mógł na to przeznaczyć :bajer: mam 2 opcje albo to albo to...

Jak było to przepraszam, szukałem ale nic sensownego nie znalazłem dlatego założyłem nowy temat


Znalazłem takie dwie oferty
http://allegro.pl/chromowanie-srubek-ch ... 37506.html" onclick="window.open(this.href);return false;
oraz
http://tuningkingz.pl/?page_id=12" onclick="window.open(this.href);return false;
Co o nich sądzicie ? ktoś ich sprawdził już ?

Albo podawajcie swoje propozycje, jeśli ktoś coś ma :pub:


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
xxMAXIMxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 828
Rejestracja: pn cze 02, 2008 15:19
Lokalizacja: zakopane
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: xxMAXIMxx » wt lis 16, 2010 23:31

Ja chromowałem śruby do BBS'ów w zakładzie Galban w warszawie. Pełnie zadowolenie i wytargowałem się na 0,90pln/sztuka.

http://www.galban.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

polecam - uwaga!!! ONI NIE ZŁOCĄ!!!


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=296391 <--- Moje RALLYE G60+

Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: Magnez » wt lis 16, 2010 23:40

xxMAXIMxx pisze:Ja chromowałem śruby do BBS'ów w zakładzie Galban w warszawie. Pełnie zadowolenie i wytargowałem się na 0,90pln/sztuka.

http://www.galban.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

polecam - uwaga!!! ONI NIE ZŁOCĄ!!!
Chrom dobrze się trzyma ? :helm: A jak z czasem realizacji zamówienia ? :bajer:
Śrubki można im wysłać nie przygotowane (z silikonem itp) czy trzeba je jakoś specjalnie przygotować ? :bajer:


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: barteKKK03 » wt lis 16, 2010 23:46

No jeżeli chodzi o chrom to ja tylko do Galbanu wożę rzeczy... czas oczekiwania stosunkowo krótki, wiedzą już o co chodzi z tymi śrubkami do felg... aha śrub nie trzeba przygotowywać, oni wolą jak im je dostarczysz w stanie "surowym" :bajer:



Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: GeGi » śr lis 17, 2010 00:34

jeszcze jest http://www.barabus.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: Magnez » śr lis 17, 2010 22:06

xxMAXIMxx, barteKKK03, Dzięki :pub: czyli dobra firmę do ewentualnego chromu już mam :bigok:


Teraz pytanie odnośnie pozłacania.. co, gdzie, jak ? :bajer:


A ktoś korzystał z oferty http://www.barabus.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; ? :bajer:
Jakiś kontakt do nich ktoś ma? bo na stronie nie działa zakładka kontakty :grrr:


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: GeGi » śr lis 17, 2010 22:30

Magnez, duzo ludzi robilo u Barabusa, znajomy robil to wszystkio sie ladnie trzyma bo srubki byly nowe i w dobrym stanie....wg mnie wszystko zalezy od stanu w jakim sa srubki, to jest galwanizacja wiec srubki nie moga miec za duzo wzerow itp. Jesli chodzi o kontakt to masz gg 4204902, cenowo ok 1,2zl za chrom i chyba 2zl za zloto. pzdr


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
jarekkoval
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: pt lut 13, 2009 18:36
Lokalizacja: Żarnów (EOP)
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: jarekkoval » śr lis 17, 2010 23:40

barteKKK03, masz foty jak wychodza im te srubki w Galbanie ?
dlugo powloka sie utrzymuje ? czy na jedno dokrecenie tylko styka ?



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: TAZ » czw lis 18, 2010 00:30

GeGi pisze:Magnez, duzo ludzi robilo u Barabusa, znajomy robil to wszystkio sie ladnie trzyma bo srubki byly nowe i w dobrym stanie....wg mnie wszystko zalezy od stanu w jakim sa srubki, to jest galwanizacja wiec srubki nie moga miec za duzo wzerow itp. Jesli chodzi o kontakt to masz gg 4204902, cenowo ok 1,2zl za chrom i chyba 2zl za zloto. pzdr
Nie chcę go obrazić ale jest partacz. Do RMów miałem od niego śrubki i wyszły poniżej godności. Ogółem dostał wszystkich śrubek na raz niewiele ponad tysiąc i się nie popisał. Jego chrom odpryskuje, gwintów nie czyści bo leje na to. A miał mieć nie czyszczone bo sobie z tym poradzi. Dobrze, że chociaż klar ściągnąłem z większości. Jestem mega nie zadowolony, a złoto od niego złazi po sezonie. Lipa i tandeta.



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: barteKKK03 » czw lis 18, 2010 00:50

jarekkoval pisze:barteKKK03, masz foty jak wychodza im te srubki w Galbanie ?
Musiałbym zrobić jakieś dobre zdjęcia, na dysku mam teraz tylko coś tego typu..
Obrazek
Obrazek
Te konkretnie śrubki były już trochę zmęczone, ale ładnie do wyciągnęli... trwałość powłoki na dobrym poziomie.
TAZ pisze:
GeGi pisze:Magnez, duzo ludzi robilo u Barabusa, znajomy robil to wszystkio sie ladnie trzyma bo srubki byly nowe i w dobrym stanie....wg mnie wszystko zalezy od stanu w jakim sa srubki, to jest galwanizacja wiec srubki nie moga miec za duzo wzerow itp. Jesli chodzi o kontakt to masz gg 4204902, cenowo ok 1,2zl za chrom i chyba 2zl za zloto. pzdr
Nie chcę go obrazić ale jest partacz. Do RMów miałem od niego śrubki i wyszły poniżej godności. Ogółem dostał wszystkich śrubek na raz niewiele ponad tysiąc i się nie popisał. Jego chrom odpryskuje, gwintów nie czyści bo leje na to. A miał mieć nie czyszczone bo sobie z tym poradzi. Dobrze, że chociaż klar ściągnąłem z większości. Jestem mega nie zadowolony, a złoto od niego złazi po sezonie. Lipa i tandeta.
No niestety... moje śrubki od RS'ów oddałem do pozłocenia, na pierwszy rzut oka wyglądały ładnie, ale ale się im przyjrzeć to właśnie tak jak zostało napisane... powłoka z gwintów po prostu odpadała ponieważ nie były oczyszczone. Druga sprawa to grubość samej powłoki... nie niektóre klucz nie chciał wejść, a co tu mówić o skręcaniu... więc przed skręceniem musiałem wszystkie śrubki przegwintować... no a to jest trochę roboty, :goof:

Pomijając już nawet kwestię galwanizacji, to polerka też na "wysokim" poziomie... miałem okazję poprawiać ranty po nim... ehh ;)



Awatar użytkownika
jarekkoval
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: pt lut 13, 2009 18:36
Lokalizacja: Żarnów (EOP)
Kontakt:

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: jarekkoval » czw lis 18, 2010 00:53

barteKKK03, nie sciera sie za szybko ? znam przypadek wlasnie ze zdazyl chlopak skrecic kola, po sezonie rozkrecil i juz po srubkach.



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

BBS RM/RS Gdzie oddać śrubki do chromowania ?

Post autor: barteKKK03 » czw lis 18, 2010 00:57

Nie wydaje mi się... co prawda za dużo felg z Galbanowymi śrubkami nie używałem, ale no busem dwa sezony przelatałem i nie widzę żeby działo się coś złego z nimi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości