Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

mad10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw cze 23, 2011 11:58

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: mad10 » śr maja 09, 2012 10:10

Witam,

Chcialem zapytac z jakiej firmy zakupic najlepiej felgi aluminiowe go Golf V 1.6 zeby nie byly za drogie jak i za tanie ;)
Znalazlem cos takeigo:
http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-17 ... TAVIA.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tylko niewiem jak z ta firma i jak te felgi wytrzymalosciowe sa. Czy ktos juz mial znimi do czynienia?
Dziekuje



Awatar użytkownika
pawel12
Cooling Fan
Cooling Fan
Posty: 181
Rejestracja: wt sie 16, 2011 18:10
Lokalizacja: TSK

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: pawel12 » śr maja 09, 2012 17:46

Koniecznie muszą być nowe? Za 1200 zł to kupisz przyzwoite oryginalne niemieckie aluski. np coś takiego http://allegro.pl/oryginal-vw-16-5x112- ... 17231.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Te co wrzuciłeś to prawdopodobnie chińszczyzna i ja bym sobie nimi głowy nie zawracał. Te używane dłużej wytrzymają niż te nowe.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: TAZ » czw maja 10, 2012 07:03

pawel12, jeździłeś na chińskich, że masz jakieś własne zdanie w tym temacie ?? Bo ja mam z tymi felgami na co dzień do czynienia. Z tego poleru matowego lakier zejdzie i będzie odpryskiwał w drugim sezonie, tak to felga mocna i nie łamie się sama.



Awatar użytkownika
pawel12
Cooling Fan
Cooling Fan
Posty: 181
Rejestracja: wt sie 16, 2011 18:10
Lokalizacja: TSK

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: pawel12 » czw maja 10, 2012 07:42

TAZ Mój ojciec ma takie w swoim samochodzie. Felgi 4 letnie a właśnie lakier się łuszczy i za ładnie to nie wygląda, co do trwałości to są dobre, ale ja osobiście nie kupił bym takich felg bo trochę kosztują żeby po roku już je malować.



Awatar użytkownika
Jaworess
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 665
Rejestracja: pn sty 30, 2012 09:37
Lokalizacja: NOS
Kontakt:

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: Jaworess » czw maja 10, 2012 08:04

Miałem kiedyś w Omedze A felgi alu 16" od Volvo (takie mozna powiedzieć z epoki, dość kanciaste z takim mini rancikiem), powiem Wam raz się zagapiłem i wpie..... się na krawężnik na takiej starej, wybrukowanej ulicy, krawężnik był kamienny, ponadto był tam rynsztok (powiedzmy) obniżenie, wysokość tego krawężnika to było coś ponad 30 cm i był nachylony do wewnątrz jezdni. Nieźle walnąłem aż się kierat przestawił (coś tam się musiało podgiąć), opona rozerwana a felga...zero, nic, żadnego śladu, poważnie. Wtedy stwierdziłem że zawsze będę kupował felgi oryginalne, używki wiadomo ale oryginalne. Wierzcie lub nie ale tak było, felga wyszła bez szwanku.

Co do chińszczyzny to nie wiem, nie miałem i nie słyszałem nic złego, poza tekstami że eee chińszczyzna. Z jakością pewnie jest różnie ale jednak co oryginał to oryginał.



mad10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw cze 23, 2011 11:58

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: mad10 » czw maja 10, 2012 21:17

No to sie musze zastanowic. Bo moze i racja lepiej kupic uzywane orginalne zniszczone mozna przemalowacz tylko wazne by byly proste. A co do chińszczyzny to jesli serio farba szybko sie niszczy to zle;/ hcoc z farba nie jest az taki problem wazne ze po sezonie nie beda musialy byc proszczone juz.



GamanTIR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 12:55

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: GamanTIR » czw wrz 06, 2012 15:23

z wspomnianych wyżej alufelg z tej strony znalazłem takie http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-14 ... DA-VW.html" onclick="window.open(this.href);return false;
moje pytanie ....czy coś wiecie o takich felgach....?
po drugie co z otworami na sruby bo jest ich aż 10 ( tak mi powiedział koleś jak dzwoniłem do Gdańska na spracerową)
i ogólnie wypowiedzcie się proszę



Awatar użytkownika
ace-mati
VWMANIAK
VWMANIAK
Posty: 689
Rejestracja: śr paź 24, 2007 17:33
Lokalizacja: Czarna Białostocka
Kontakt:

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: ace-mati » czw wrz 06, 2012 17:48

Felga ma dwa rozstawy nawiercone.... Przez co jest bardziej uniwersalna



GamanTIR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 12:55

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: GamanTIR » pt wrz 07, 2012 13:49

ale jest przez to słabsza....? i pozostałe 5 otworów zostaje pusta czy jak ....? sorki za głupie pytania ale zastanawiam się nad tymi felgami, a nie chcę popełnić gafy ....



Saltomen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 14:25

Re: Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: Saltomen » pt wrz 07, 2012 15:17

polecam ładne felgi ....! u mnie sezon przejeżdżony na racing line bez szwanku ..... a ostatnio widziałem ten wzór na czerwonej BMW Z4 w 17" ....kozak....! teraz planuje przerzucić się na Seat Leon i też wrzucę sobie ten wzór ...! gdzie kupujesz felgi ? przez allegro czy stacjonarnie ? Obrazek



awf87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 12:09

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: awf87 » czw wrz 13, 2012 12:48

zbliża się zima....zacząłem szukać alufelg....trafiłem na kolesia z Gdańska sklep ladnefelgi doradził mi srebrne alufelgi, a nie polecał tych z elementami polerowanymi, chodź z tego co mówił sam na takich jeździ....ktoś jeździ na racing line ...? a może ktoś kupował już w gdańsku na spacerowej felgi...?



awf87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 12:09

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: awf87 » czw wrz 13, 2012 12:48

zbliża się zima....zacząłem szukać alufelg....trafiłem na kolesia z Gdańska sklep ladnefelgi doradził mi srebrne alufelgi, a nie polecał tych z elementami polerowanymi, chodź z tego co mówił sam na takich jeździ....ktoś jeździ na racing line ...? a może ktoś kupował już w gdańsku na spacerowej felgi...?



Awatar użytkownika
davvidoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:19
Lokalizacja: Małopolska(Limanowa)

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: davvidoo » śr wrz 26, 2012 13:18

firma taka sama jak każda chińska, felgi normalne tylko po 2 3 sezonach może lakier schodzić z felg to ich normalna przypadłość, ale według mnie na oryginalnej malowanej dużo dłużej lakier nie wytrzyma.


mk2-->Spawanie skończone xd i Passat b5fl var4motion

karol86ok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 17, 2012 16:48

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Post autor: karol86ok » pn gru 17, 2012 17:54

Opinie, pomoc na temat firmy Racing Line. Jakie felgi?

Postprzez awf87 » Cz wrz 13, 2012 11:48
zbliża się zima....zacząłem szukać alufelg....trafiłem na kolesia z Gdańska sklep ladnefelgi doradził mi srebrne alufelgi, a nie polecał tych z elementami polerowanymi, chodź z tego co mówił sam na takich jeździ....ktoś jeździ na racing line ...? a może ktoś kupował już w gdańsku na spacerowej felgi...?

tez mam felgi firmy RACING LINE, ja kupiłem je w sklepie internetowym http://www.ladnefelgi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; model DW015 http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-10 ... IGUAN.html" onclick="window.open(this.href);return false; , na infolini powiedziano mi dokladnie to samo ze na zime najlepsze sa jednolite, napewno nie polerowane, i tak zrobiłem, to jest druga zima na tych felgach, lato-zima mam te same i jestem zadowolony, farba nie schodzi. Pamietam ze mowiono mi aby nie zawijac felg np w plastikowe worki np gdy sie ma dwa komplety kol na kazda pore roku, bo to grozi tym ze lakier moze sie luszczyc czy cos tam takiego. moze dlatrego ze jezdze non stop na tych felgach 365 dni w roku to mam spokoj :) OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONY, STOSUNEK CENA-JAKOSC JEST SPOKO.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości