Muzeum VW Wolfsburg

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

Muzeum VW Wolfsburg

Post autor: don vittorio » pn lis 07, 2011 21:38

Naprawdę szkoda, że temat umarł śmiercią naturalną. Trafiłem tu dopiero teraz ale już od dawna się wybieram. Do miasteczka VW też. jaszczur, zazdroszczę Tobie tego wyjazdu i zwiedzania.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

Awatar użytkownika
LukiG60
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: czw lut 10, 2011 13:47

Re: Muzeum VW Wolfsburg

Post autor: LukiG60 » czw lut 02, 2012 00:21

Zdjęcia widzę są ciekawe ale brakuje jak dla mnie najważniejszych ostatniej sztuki z 71 Limiteta.. Jakby ktoś miał takowe poproszę na PW :P



ozzy1979

Temat umarł w zesłym roku, ale...

Post autor: ozzy1979 » śr maja 16, 2012 21:07

może w tym w końcu coś ustalimy?? ostatecznie w 2012 ma być koniec świata, więc radzę wszystkim wyznawcom VW udać się czym prędzej do Mekki VW, czyli do Wolfsburga :-D Panowie, więc twardo i jednoznacznie:
1. ustalamy optymalny termin (ja mam urlop w sierpniu :-) )
2. robimy listę chętnych (może założymy osobny wątek z listą po ustaleniu terminu lub z listą chętnych i terminami poszczególnych osób i wybierzemy optymalny termin)
3. Po przerobieniu pkt. 1 i 2 przerobimy sprawy organizacyjne itd.
4. Czas na ustalenia do 1 czerwca (moja propozycja)
5. Jaaaaazda... :-)



Awatar użytkownika
PanchoNorth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 20, 2011 18:32
Lokalizacja: Ustka - Słupsk - Poznań

Muzeum VW Wolfsburg

Post autor: PanchoNorth » pn paź 08, 2012 17:10

Hymm. Ciekawą opcją było zorganizować Trip w 2013r. Tylko nieco więcej zapału i zainteresowania przyda się i w drogę. :) Jednego chętnego już macie. Mamy dużo czasu, aby wszystko zapiąć na ostatni guzik.



Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

Muzeum VW Wolfsburg

Post autor: don vittorio » pn paź 08, 2012 19:19

Ja cały czas jestem chętny. Nie jeżdżę już Golfem ani nawet żadnym VW ale bym pojechał... Na pewno są to nie zapomniane wrażenia. Kiedyś byłem na targach IAA we Frankfurcie nad Menem, bardziej przypadkiem i na spontana niż jakoś planowane i powiem tylko ... :okej: nie zapomnę tego do końca życia. Dla fana motoryzacji takie wyjazdy to gratka na całe życie.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

ozzy1979

Więc ustalamy wstępnie termin: 2013 lato

Post autor: ozzy1979 » śr paź 10, 2012 06:27

Chętni zapisywać się i precyzować terminy oraz lokalizację z której jesteście. Trzeba będzie finalnie wybrać optymalny dla wszystkich punkt zborny i stamtąd ruszać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości