Hrvatska muzyka ...

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Hrvatska muzyka ...

Post autor: Haki » pt gru 18, 2009 00:11

muzyka + ich Autocesta :bajer: tak między nami koledzy to wstyd mówić , pisać ale możemy się od nich uczyć jak budować drogi...

Zjeździłem kawałek Europy ale do Cro zawsze pozostanie mi wielki sentyment , życzliwych ludzi - Pięknego i czystego Adriatyku i dróg po których przyjemnie jest jeździć.

Ichniejsze TUNELE :bajer:
Ostatnio zmieniony pt gru 18, 2009 00:14 przez Haki, łącznie zmieniany 1 raz.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Longi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 18, 2010 17:56
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: Longi » czw sty 21, 2010 19:07

Kolego święta racja. Ja ze znajomymi byłem już dwa razy. Raz w Chorwacji(1300km) a drugi raz przejeżdzaliśmy przez całą żeby dotrzeć do Czarnogóry( 1800km) :D A najfajniejsza była mina niemców na autostradzie jak wyprzedzał ich Golfik MK2 91r w wersji GTD Specjal:)
A jeszcze ich autostradki...miodzio, policji na niej nie widać a za to widoki za Zagreb-em- bajka :D
Pozdrawiam ;)



aegiss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: śr cze 14, 2006 09:35
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: aegiss » ndz lut 07, 2010 22:16

Longi pisze:Kolego święta racja. Ja ze znajomymi byłem już dwa razy. Raz w Chorwacji(1300km) a drugi raz przejeżdzaliśmy przez całą żeby dotrzeć do Czarnogóry( 1800km) :D A najfajniejsza była mina niemców na autostradzie jak wyprzedzał ich Golfik MK2 91r w wersji GTD Specjal:)
A jeszcze ich autostradki...miodzio, policji na niej nie widać a za to widoki za Zagreb-em- bajka :D
Pozdrawiam ;)
cos szczegolnie polecasz z Czarnogóry?wybieramy sie tam w tym roku , jak cos to PW .THX.


Nie pytaj próżno,bo nikt sie nie dowie.Jaki nam koniec szykują bogowie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości