wakacje w ustroniu morskim

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Łuki82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 05, 2011 21:32

wakacje w ustroniu morskim

Post autor: Łuki82 » czw maja 05, 2011 21:44

Witam wszystkich! wybieram się w tym roku z rodzinką nad Bałtyk, a konkretnie do ustronia morskiego. Może ktoś zna najlepszą trasę przejazdu; podróż zaczyna się w bielsku białej. pozdrawiam:) :pub:



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

wakacje w ustroniu morskim

Post autor: biercok mkII » czw maja 05, 2011 22:47

Chcesz miasta czy drogi? Ja tez jade ale do Mielna. A Ustronie od Mielna to niedaleko od siebie.



Łuki82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 05, 2011 21:32

wakacje w ustroniu morskim

Post autor: Łuki82 » pt maja 06, 2011 21:25

witam! konkretnie chodzi mi o najmniej zakorkowaną i w miarę szybką trasę przejazdu. Z góry dzięki za podpowiedzi:) pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

wakacje w ustroniu morskim

Post autor: biercok mkII » pt maja 06, 2011 22:29

To ja Ci napisze jak ja mam zamiar jechac. Powiedzmy ze nasz wspolny punkt beda Tychy. Na Katowice 44, A4az do Wroclawia, obwodnica Wroclaw, wjezdzam na 5 i kieruje sie na Trzebnica, dalej 5, Zmigrod, Rawice, Leszno, calyczas 5, Koscian, Poznan, wjezdzam na 11, Oborniki, Rogozno, Chodziez, Pila, Szczecinek, Koszalin. Ja bije na Mielno a Ty na Ustronie. Prosta trasa i najkrotsza. A czy bedzie zakorkowana to nigdy nie wiadomo. Ja jade noca to mi wsjo jedno bo ruchu tak nie ma w nocy. Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości