Śląsk -> Rowy. Jak najszybciej ??

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

djmolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 09:19
Lokalizacja: Radzionków/Zabrze
Kontakt:

Śląsk -> Rowy. Jak najszybciej ??

Post autor: djmolo » pn cze 06, 2011 09:01

Witam. Co roku jezdziłem do Włodka nad morze, W tym roku z racji że mam maluszka w domu, wybieramy sie z rodzinka do Rowów. I z ciekawości chciałem zapytać którędy tam się najlepiej dostac, Wyjazd w lipcu z niedzieli na poniedziałem w nocy. Oczywiście nie chodzi mi o mapke od tego jest nawigacja. Ale pytam o przetarte szlaki i ewentualne utrudnienia. Może ktoś teraz tam sie wozi na codzien np. w celach zawodowych.

Pozdrawiam


[b]Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą,
błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony
owoc żywota Twojego, DJ.
Święta Techniawo, Matko Trance'u, graj nade nami głuchymi,
teraz i w godzinę lotu naszego[/b]

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Śląsk -> Rowy. Jak najszybciej ??

Post autor: Haki » wt cze 21, 2011 19:09

Od was czyli jak widzę z Zabrza ... leciałbym ( a robię w PL około 100tys w roku ) najpierw 1 w kierunku Łodzi ( proponuję wyjechać wcześniej gdyż na wysokości Częstochowy jest kibel i remonty ) następnie wpadacie do Łodzi - obieracie kierunek Stryków --- by wpaść na A2 i kierunek Poznań ( 1 bramki są za Koninem ) więc możecie jechać albo dalej ale płacąc albo w Koninie wbijacie na tzw Starą dwójkę czyli Droga 92 z konina na Poznań ( przyjemnie się nią śmiga ) i jakościowo też jest ok ... następnie przed Poznaniem łapiecie drogę nr 11 i lecicie na Piłę ... później Szczecinek - Słupsk ... Rowy :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6854
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

Śląsk -> Rowy. Jak najszybciej ??

Post autor: Piasek » sob lip 23, 2011 09:27

Ja proponowałbym zaraz za Częstochową, w Mykanowie (na trasie nr 1, zaraz za knajpą z samolotem) odbić w lewo na Łask, Uniejów, Koło. Jest to stara trasa zwana u nas węglową. Drogi dobre, omijają wszelkie duże miasta a Łask, Uniejów czy Koło to raptem 2-3 skrzyżowania. Dalej z Koła na Sompolno-Piotrków-Kruszwica-Inowrocław-Bydgoszcz i wpadasz na słynną krajową 25-tkę (obstawioną przez wieśniaków z fotoradarami) biegnącą do Koszalina. W Białym Borze odbijasz w Prawo na 20-tkę do Miastka a z niego na 56 do Słupska. Ze słupska na Ustkę i po drodze masz odbicie w prawo na Rowy.

Jeszcze szybsza trasa (ale to trzeba mieć nawigację żeby się nie pogubić gdyż oznakowanie dróg jest tragiczne) to trasa ze "śląska" na Pyskowice-Tworóg-Lubliniec-Olesno-Wieluń-Sieradz-Koło i dalej j.w., ale... od czasu wprowadzenia "via-tool" na polskich drogach, uciekają tamtędy wszystkie TIR`y z "jedynki"

Od jedynki radzę trzymać się z daleka bo to jeden wielki plac budowy. Począwszy od Krośniewic, praktycznie do samego Torunia. Krośniewice - korki, Włocławek to praktycnzie od Kowala już stoisz - całe centrum Włocławka przez które biegnie "jedynka" - MEGA KOREK !! aż do końca "azotów" i poprawka przed Toruniem.


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości