Holandia i Belgia

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

genLODOWAmk2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 557
Rejestracja: czw lis 13, 2008 22:59
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Holandia i Belgia

Post autor: genLODOWAmk2 » śr lut 29, 2012 20:33

Witam...

mam pytanie... Czy zna ktoś moze jakieś adresy w belgii ( okolice brukseli i na północ od niej) z polami kempingowymi/namiotowymi ? chce jechać swoim złomkiem w tamte rejony i chciał bym spać w aucie bo koszta hoteli są zbyt duże dla mnie.... I z informacji takich ogólnych, trzeba tam specjalnie na coś uważać ? przejściówke do lpg mam także większych problemów nie widze :)


był golf 2 1.3.....

Awatar użytkownika
G4rcU
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: wt sie 16, 2011 21:09
Lokalizacja: Amsterdam / Wroclaw

Holandia i Belgia

Post autor: G4rcU » czw mar 01, 2012 15:27

nie wiem jak w belgii, ale w holandii mozna sie rozbijac tylko i wylacznie na wyznaczonych polach bo inaczej kara (podobno dosc spora)
genLODOWAmk2 pisze:I z informacji takich ogólnych, trzeba tam specjalnie na coś uważać ?
moze w wiekszych miastach (ale to chyba wszedzie tak jest) trzeba tak samo pilnowac swojego dobytku jak w PL
w mniejszych miasteczkach spokoj jak... (nie raz zdarzylo mi sie zapomniec zamknac auta z elektro-dobytkiem w srodku: radyjko, navi, CB radio z antena na dachu) i nigdy NIC sie nie stalo
na co natomiast musisz uwazac to fotoradary na autostradach i w miastach - nastawiali tego jak opetani (i 90% jest sprawne), ale za to strzelaja od "tylca" wiec jest jeszcze szansa w ostatniej chwili zwolnic ;P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości