Jaką trasą z Krakowa do Koszalina

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
rkawaler
VW - Rulez
VW - Rulez
Posty: 37
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 13:25
Lokalizacja: Wadowice

Jaką trasą z Krakowa do Koszalina

Post autor: rkawaler » pt sie 03, 2012 10:49

Planuję podróż z Krakowa nad morze w okolice Koszalina. Niestety z uwagi na obowiązki większość jazdy przez dzień. Wyjazd około 4 rano. Dobrze byłoby ominąć większe miasta, jednocześnie nie jadąc bocznymi duktami. Proszę o pomoc w wyborze trasy.

Niektórzy polecają taką trasę: starą jedynką do Częstochowy, za Częstochową zjazd na wojewódzkie 483 i 473, wjazd na A2 w okolicy Dąbie, wyjazd za Wrześnią na krajową 15 i dalej wojewódzkie 190 i 193 do Chodzieży. Na koniec 11 do samego Koszalina. Jak ta trasa wygląda w praktyce?



lynx07
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw paź 06, 2011 21:02

Jaką trasą z Krakowa do Koszalina

Post autor: lynx07 » wt sie 14, 2012 20:34

Ja mogę polecić jedynie trasę przez Niemcy. Wiadomo jest dalej, ale przerobiłem już wiele tras przez Polskę - według mnie szkoda czasu i nerwów.



Awatar użytkownika
Fiona
_
_
Posty: 1343
Rejestracja: pn lis 23, 2009 03:03
Lokalizacja: Byczyna
Kontakt:

Jaką trasą z Krakowa do Koszalina

Post autor: Fiona » sob sie 18, 2012 23:05

rkawaler, wg. mojego skromnego zdania, to ta trasa wygląda najlepiej https://maps.google.pl/maps?saddr=Krak% ... &z=7&via=1" onclick="window.open(this.href);return false;

czyli Trasa 11
trochę autostradą do Strzelec Opolskich, dalej jest (bo jeżdżę tam w miarę często) znośnie do Olesna-Kluczborka, jak się już dotoczysz do Kępna, to dalej już jest naprawdę fajnie (jedynie wysepki i radary z ograniczeniami się pojawiają), z relacji znajomego, za Poznaniem 11stka też już fajnie się prezentuje.

aha, nie jedź na Tarnowskie Góry, Lubliniec, bo tam jeszcze robią drogę, ruch wahadłowy..

tu masz mapkę z ew. remontami na bieżąco:

http://www.korkosfera.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości