PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

GWARANT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 04, 2014 23:13
Lokalizacja: Warszawa

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: GWARANT » pt kwie 04, 2014 23:45

Czy któraś porównywarka pokazuje warunki ubezpieczenia? Bo jakoś nie zauważyłem.


Od składki ważniejszy jest zakres ubezpieczenia. Zniżki dostępne od ręki :

Zdenek_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 11, 2014 13:57

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: Zdenek_VW » pt kwie 11, 2014 14:08

Ciężko porównać ubezpieczenie bo zależy od wielu czynników i firmy raczej nie udostępniają cenników tylko piszą orientacyjnie.

Tak było ze mną, mam ubezpieczenie w vw banku (notabene - polecam, mają fajne zniżki dla Volkswagenów), poprosili mnie o dane samochodu, rocznik itp. a potem złożyli mi ofertę.



chudyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 30, 2014 21:33

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: chudyy » śr kwie 30, 2014 22:23

Jeśli chodzi o porównywarki to ja korzystałem z trzech. Najtańsze ubezpieczenie wyskoczyło mi na kalkulatorze CUK. Potem oczywiście jeszcze dopytałem o warunki u nich w biurze.



darekodz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 12:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: darekodz » pn maja 05, 2014 15:39

Hej,
Osoby ktore szukaja ubezpieczenia dla swojego wozu zachecam do skorzystania z mojej stronki:
http://cash-24.pl/ubezpieczenia/ubezpie ... nikacyjne/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jest tam co prawda kilka produktow na krzyz ale moze akurat komus to pasuje … a prowizja trafi do mnie :food:



Awatar użytkownika
kresmo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn kwie 28, 2014 16:25
Lokalizacja: Warszawa

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: kresmo » pt maja 09, 2014 16:21

Szkoda tylko że te porównywarki biorą prowizję od klienta a nie od ofertodawcy.



Awatar użytkownika
Kasia1983
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 14:26
Kontakt:

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Kasia1983 » śr maja 14, 2014 13:50

OC+NW 180 :D



darekodz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 12:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: darekodz » wt cze 24, 2014 14:42

kresmo pisze:Szkoda tylko że te porównywarki biorą prowizję od klienta a nie od ofertodawcy.
Całkowice sie z Toba nie zgadzam. Porownywarki internetowe a przynajmniej moja (http://cash-24.pl/ubezpieczenia/ubezpie ... nikacyjne/" onclick="window.open(this.href);return false; (chociaz to nie porownywarka a zwykla lista z ofertami)) tak naprawde nie pobieraja prowizji. W momencie jezeli uzytkownik zakupi produkt to prowizja jest wyplacana z ubezpieczalni posdrednikowi (w tym momencie mi). Na takiej zasadzie dziala wiele firm. Ubezpieczycielom nie oplaca sie otwierac kolejnego biura, oplacac je itp - wola zeby ktos ich promowal np przez internet - zysk jest obustronny.

Jednoczesnie dziekuje za zainteresowanie moja stronka - kilka wnioskow mi juz wpadlo - nie jest to wielka kasa ale od czegos trzeba zaczac. Dodam tylko ze w przypadku ubezpieczen samochodowych prowizje dostaje nie tylko w przypadku zakupu polisy - wystarczy ze ktos wysle wniosek a potem telefonicznie (oni oddzwaniaja) potwierdzi ze szuka ubezpieczenia. Przekonalem sie o tym … na wlasnym przykladzie :bigok:

POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
bingos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 21, 2014 10:17
Lokalizacja: Wlkp

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: bingos » wt sie 26, 2014 08:47

chudyy pisze:Jeśli chodzi o porównywarki to ja korzystałem z trzech. Najtańsze ubezpieczenie wyskoczyło mi na kalkulatorze CUK. Potem oczywiście jeszcze dopytałem o warunki u nich w biurze.
a ja właśnie nie. Zauważyłem ze na infolinii można było dostać lepszą cene.



Windykator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 20:01
Lokalizacja: Warszawa

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Windykator » wt sie 26, 2014 13:32

darekodz, oprócz Generali i Avivy masz same gówniane firmy, zamierasz coś normalnego wprowadzić do oferty ??



Awatar użytkownika
Link
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 28, 2014 14:46

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Link » pt sie 29, 2014 10:18

Sprawdziłem te porównywarki podane w temacie. Najbardziej przypadł mi do gustu Rankomat, chyba najbardziej user friendly i w dodaktu można od razu kupić. Co do samych ubezpieczeń to według tej porównywarki wyszło mi o 113 zł taniej niż mam obecnie, oferta z AXA, z opcją kup teraz. A ktos pisał też o Cuk czasami tam wychodzi taniej ale nie można kupić online...



Jaklas88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:16
Lokalizacja: Przysiek
Auto: VW Jetta A2
Silnik: RP

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Jaklas88 » wt wrz 02, 2014 10:36

Przypadek z maja br.: jetta, 1990, 1781ccm, 66 kw, bez uszkodzeń, garażowany, do 5kkm/rok, 7 lat prawko, żadnych szkód, bezdzietny kawaler, bez wykupowania OC ale 2 lata doświadczenia z AC (służbówki), 6 lat doświadczenia jako kierowca -> MTU za kontynuację polisy poprzedniego wołało chyba :jaja: 1100 Link 4 dało 804 PLN :bajer: ale na szczęście w poprzednim miejscu pracy zbierałem punkty za paliwo obniżyło mi to stawkę do 519 PLN :bigok: także jak macie służbówki to warto tankować na dwuliterowej stacji ByPóźniej było lepiej :okej: . Pozdravwiam



Awatar użytkownika
PronoGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 08:26
Lokalizacja: Katowice

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: PronoGTI » śr paź 08, 2014 19:27

Link pisze: oferta z AXA
Też wybrałem ofertę z AXA Direct. Nie żebym coś tu reklamował, nie mam z nimi nic do czynienia, po za ubezpieczeniem na 3 samochody.
Najpierw szukałem taniego ubezpieczenia na dobrych warunkach, na nasze rodzinne kombi, Mondeo '09.
Axa wypadała najlepiej w rankomacie, było to z 2 lata temu. Brałem pełny pakiet OC+AC z oponami, szybami itp.
Potem kończyło mi się ubezpieczenie na Hondę, szukałem tylko OC i tu AXA wygrała bo dają dodatkową zniżkę na kolejne auto.
Teraz kupiłem Golfa i brałem OC+AC znowu w Axie bo mam jeszcze większą zniżkę za kolejne auto, a jak sprawdzałem w porównywarkach to na takich warunkach jak tu mam to bym musiał sporo więcej wybulić. Jedynie co to mnie zdziwiła stosunkowo niska wartość pojazdu od której składkę liczą (za Golfa V GTI), 25900zł.
W końcu płacę za Golfika pełny pakiet na 2 raty po 745zł, bez wkładu własnego, bez amortyzacji części, na oryginalnych częściach, wyliczenie wg kalkulacji (a niestety nie warsztatu). Aha, mam pełne zniżki na OC i AC.
W zeszłym roku tylko wybili mi tylną szybę w Mondku i to zgłosiłem z AC telefonicznie. Ubezpieczenie przelało za 2 dni kasę, bez oględzin, więcej niż potrzebowałem na nową oryginalną szybę z Forda :shock: Składka na kolejny rok podskoczyła o 80-90zł, a do przodu byłem o prawie 400 :hmm:

PS. Na pewno będę się trzymał na kilometry od Compensy. Sprawa odszkodowania za maskę na którą spadł z budynku śnieg ciagnęła się ponad rok.



OR89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 28, 2013 17:26

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: OR89 » sob paź 25, 2014 19:03

chudyy pisze:Jeśli chodzi o porównywarki to ja korzystałem z trzech. Najtańsze ubezpieczenie wyskoczyło mi na kalkulatorze CUK. Potem oczywiście jeszcze dopytałem o warunki u nich w biurze.
Mi ten kalkulator wyliczył Oc prawie 300 zł taniej niż proponowano mi w różnych towarzystwach.



Awatar użytkownika
bingos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 21, 2014 10:17
Lokalizacja: Wlkp

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: bingos » ndz paź 26, 2014 21:16

Uważajcie na Axę. Straszne dziadostwo.
1. kombinują z ubezpieczeniami szyb
2. kumpla ciągają po sądach od 2 lat za to ze wysłał papierek o rezygnacji z 1 dniowym opóźnieniem.
3. nie jest taniej. Obecnie link4 mi wyliczył taniej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości