PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: zgredd » pn kwie 20, 2015 13:26

Nie bierz karty w mBanku bo się płaci chyba 6zł. A prowadzenie konta to chyba jest za darmo jak dobrze pamiętam. Ubezpieczałem tam auto nie miałem szkody wiec nie mogę nic powiedzieć. Wybrałem to ze względu na cenę. Można rozłożyć na 12 rat tak że jest duże udogodnienie jeśli ktoś płaci większą stawkę za OC.



Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: krizzo » wt maja 05, 2015 23:22

22lata 330ci cabrio, w tamtym roku pierwsza polisa w Polsce, 860zł w tym roku 850zł, jednak na ranomacie taniej nie znalazłem a na stronie liberty wychodziło 909 jak wpisałem wszystko tak samo jak rok temu, także czasami warto poczekać na list z nową polisą bo może się okazać że będzie oferta w porządku. W rankomacie broń boże prawdziwego numeru nie podawać bo zaraz dupę zawracają :D



Jaklas88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:16
Lokalizacja: Przysiek
Auto: VW Jetta A2
Silnik: RP

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Jaklas88 » czw maja 07, 2015 00:11

Jednak wycofałem się z pomysłu na AC assistance w PZU. Link4 przesłał mi ofertę na 691,36 (OC, NNW) pomyślałem dopłacę parę stów tj. ~trzech i mam bogate assistance. Już byłem w ogródku witałem się z gąską gdy po moim wypowiedzeniu konsultantka obniżyła cenę o magiczne 200 złotych [491,36 przyp. redaktora] a to wszystko w zaledwie 2 minuty. Widać działają jak firmy telekomunikacyjne za rok odtworzę patent może coś uszczknę* Nie wspomnę o punktach payback 5500 obniżyło cenę o dodatkowe 55 złotych [do zapłaty 436,36 przyp. redaktora] poprzednio uzbierałem ich 28500 ale tankowałem służbowe auta na BP. Dla porównania cena polisy taty w HDI 426 złotych**
* 1781ccm, 66kW, wersja CL, 1990 r, VW Jetta II,10 procent zniżek, 27 lat, bezdzietny kawaler, prawo jazdy od 8 lat, jeden pełny rok OC. powiat toruński
** 1595ccm, 51kW, wersja CL, 1990 r., VW Golf II, maksymalne zniżki, 50+, żonaty, dwójka dorosłych dzieci, prawo jazdy od ponad 30 lat, 12 rok pod rząd u jednego ubezpieczyciela powiat toruński, HMA+ (coś na podobiznę assistance)



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: VW_seller » ndz maja 24, 2015 15:17

coś drogo płacicicie ja mam 60% zniżki wzorowy kierowca zero pkt karnych ani żadnej kolizji od 7 lat prawko . i płace za b5 tdi 95r 230zł na rok w LU a w mk4 tdi 98r o 60zł więcej


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: dawid018 » pn maja 25, 2015 06:33

ja jak szukałem ubezpieczenia na audi A3 8L z 2000roku to w kalkulatorach wychodziło po 800zł a po chwili był telefon z ofertą na 500zł z tej samej ubezpieczalni.ostatecznie został Mbank z którego narazie jestem zadowolony tylko i wyłącznie z ceny(340zł na rok ja -60%,współwłaściciel moja żona bez zniżek) bo reszta obsługi to porażka.
w you can drive mam audi a6 c5 2,8 i tam wychodzi mi 500zł na rok(i co roku sukcesywnie drożej) a jak liczyłem a3 to wychodziło 520zł(tylko na mnie)


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: VW_seller » pn maja 25, 2015 07:53

ycd jest tylko dla kierowców o 20 roku życia czy jakoś tak ? ,kiedyś tam wykupowałem znajomej na golfa II płaciła 250zł na rok i im starsza tym drożej wychodziło ,dziwne to jakieś ,teraz w LU płaci 350zł na polo 1.4 masakra jakaś.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: dawid018 » pn maja 25, 2015 10:57

VW_seller pisze:ycd jest tylko dla kierowców o 20 roku życia czy jakoś tak ?
do 30tki


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Jaklas88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:16
Lokalizacja: Przysiek
Auto: VW Jetta A2
Silnik: RP

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: Jaklas88 » wt maja 26, 2015 08:33

VW_seller pisze:coś drogo płacicicie (...)
Coś mnie tknęło i jakiś czas temu zrobiłem kalkulacje dla ojca w necie. Wyszło tam coś koło 260 złotych. Nie bać się, wypowiadać - w ryj nie dadzą.
EDIT! 30-08-2015 dwa tygodnie temu ojciec dostał propozycję: "Specjalnie dla Ciebie jako dla naszego stałego klienta przygotowaliśmy trzy warianty: podstawowy, kompaktowy, rozszerzony maxi (hiper-super wodowtryski). Polecamy jednak wariant kompaktowy, gdyż zadowoli on nawet wymagających klientów(...)" Ich wyceny to odpowiednio 520, 580 i 650 złotych. Powiedziałem mu ile ja płacę, wnerwił się i wypowiedział umowę. Obecnie AXA przez internet ~260 złotych.



Awatar użytkownika
sidorboss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 19, 2014 11:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: sidorboss » pn wrz 07, 2015 14:58

Włączcie sobie kalkulator w AVIVA. Przebili wszystkich na Golfa 1.9 TDI


Transport Wrocław z IV w składzie.

Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » wt wrz 08, 2015 13:07

sidorboss pisze:Włączcie sobie kalkulator w AVIVA. Przebili wszystkich na Golfa 1.9 TDI
Niestety nie każdemu wyjdzie u nich najtaniej :) Oprócz modelu i pojemności auta liczą się zwyżki/zniżki, wiek kierowcy, liczba lat posiadania prawka, miejsce zamieszkania, czy będzie jeden czy kilku kierowców/współwłaścicieli itp :) Dlatego każdy powinien nie ważne jak, ale zawsze porównywać jak najwięcej ofert OC przed zakupem.

Pozdrawiam,
Łukasz



zigsterr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 19, 2015 14:10

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: zigsterr » sob wrz 19, 2015 14:21

Witam, uważam że taka porównywarka cen ubezpieczęń to bardzo dobra sprawa, ja akurat skorzystałem z tej : http://mfind.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i muszę powiedzieć że jest to bardzo praktyczne narzędzie. Dzięki takiej porównywarce udało mi się zaoszczędzić trochę kasy, więc warto skorzystać.



Awatar użytkownika
Avery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn cze 23, 2014 13:22
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Avery » sob wrz 26, 2015 11:08

a ja polecam siebie, na rankomatach itp nie macie zniżek jakie ma agent do dyspozycji :P :satan: a oferty zawsze możemy porównać, pozdro.



olenka33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 24, 2015 10:23

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: olenka33 » sob paź 24, 2015 10:28

Ja do tego dorzuciłabym jeszcze kalkulator https://e.superpolisa.pl/smvc/q/B2C/#/phase1v" onclick="window.open(this.href);return false; też można łatwo sprawdzić oferty różnych TU. Przy wyborze jednak trzeba mieć świadomość, że nie zawsze tanie ubezpieczenie będzie dobre, bo widzę, że większość wykupuje tylko to co najtańsze



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: VW_seller » sob paź 24, 2015 14:23

olenka33 pisze: bo widzę, że większość wykupuje tylko to co najtańsze
bo tak trzeba ,co mi po droższym ? jak na bank wiem ze kolizji nie bedzie ,chyba ze ktos we mnie walnie to co innego


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości