Wjazd na teren prywatny

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Wjazd na teren prywatny

Post autor: Tomos15 » wt wrz 08, 2015 09:16

Witajcie, mój problemik nie dotyczy może bezpośrednio samochodów ,ale może jest na forum ktoś kto się orientuje w temacie. Otóż wczoraj zachciało nam się z kumplami (ja autem swojego dziadka wraz z pasażerem oraz kumpel swoim z żoną) wjechaliśmy autami na stare, byłe wojskowe lotnisko. Obecnie teren należy do Politechniki Wrocławskiej. Przejechaliśmy sobie okrążenie i podjechała do nas policja - spisanie, upomnienie że teren prywatny, spoko. Ale podjechał też koleś z żandarmerii i cyknął nam fotki, które przekaże Politechnice i że jesteśmy pierwsi odkąd Politechnika ma to lotnisko - wcześniej jeździli tam drifterzy, stunterzy na motorach itp. Teren nie jest w żaden sposób ogrodzony ,jedynie widnieje stara tabliczka informująca o terenie prywatnym. Teraz pytanie, co nam może grozić za taki wjazd?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Wjazd na teren prywatny

Post autor: hak64 » wt wrz 08, 2015 09:54

Tomos15 pisze:Teren nie jest w żaden sposób ogrodzony ,jedynie widnieje stara tabliczka informująca o terenie prywatnym. Teraz pytanie, co nam może grozić za taki wjazd?
Nic! Nie ma znaku zakazu ruchu, to czym się martwisz? Nawet jeśli właściciel terenu dostanie fotki i będzie pytał, co tam robiłeś, to możesz śmiało ściemnić, że to fajny teren i chciałeś kawałek wydzierżawić np pod paintbolla, a wjechałeś szukając właściciela.


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Wjazd na teren prywatny

Post autor: Tomos15 » wt wrz 08, 2015 16:48

Dzięki, uspokoiłeś mnie. Byłem się upewnić jakie tam jest oznakowanie i nie było nigdzie zakazu ruchu, a jedynie tabliczka z napisem "Teren agencji mienia wojskowego - wstęp wzbroniony". Ta tabliczka stała tu już za czasów gdy lotnisko było wojska, a teraz od jakiegoś czasu jest to własność Politechniki Wrocławskiej.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

SP-FRA

Wjazd na teren prywatny

Post autor: SP-FRA » pt sty 22, 2016 23:31

pytanie co robił tam człowiek z żandarmerii :)? Może jest tak że politechnika dzierżawi teren od woja ale dalej jest to własność wojskowa ... rzadko na bezpańskim polu znajduje sie lotnisko to też daje do myślenia ..



Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Wjazd na teren prywatny

Post autor: Tomos15 » ndz sty 31, 2016 14:10

Cóż, wciąż nie wiadomo czy to już teren PW czy woja. Tak czy siak, nic nie przyszło, nic nie było...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości