Wpadłem w dziurę w drodze - prace remontowe

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Wpadłem w dziurę w drodze - prace remontowe

Post autor: hak64 » pt lip 11, 2014 19:52

killah pisze:Zastanawiam się co z opcją urząd miasta, Oni są odpowiedzialni za tą drogę. Wiec logicznym wydaje się przedstawienie sprawy i czekanie na ich decyzję na piśmie.
Taki logiczny wniosek może się i nasuwa, ale "na chłopski rozum" dlaczego właściciel budynku, drogi, mostu czy innego ustrojstwa ma odpowiadać za błędy popełnione przez firmę, której zlecono prace remontowe?
Już Ci wcześniej pisałem, że najpewniejszym rozwiązaniem jest zaangażowanie dzielnicowego. Dzielnicowy wskazuje winnego, Sąd nakazuje naprawienie szkody (zwrócenie kosztów). To jednak zostawmy na koniec. Wal do wykonawcy robót, jeśli sam zrekompensuje szkodę, to po sprawie. Jeśli uprze się, że to ubezpieczyciel powinien płacić, to molestować ubezpieczyciela, a gdy ten odmówi... pisałem, że najpewniejszym rozwiązaniem jest zaangażowanie dzielnicowego


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości