Ubezpieczenie samochodu

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

SP-FRA

Ubezpieczenie samochodu

Post autor: SP-FRA » pt sty 22, 2016 23:36

ja mam 29l 3l temu lekka kolizja przy hamowaniu z mojej winy 28go konczy mi sie ubezp. HDI 860 zł za 1,9 tdi z 2000roku a TUV 506 zł :)przy pełni zniżek tam płaci się coś poniżej 500zł w mbanku byłem oni na rok dają fajnie a potem w górę przeważnie jestem w TUV choć po kolizji HDI było najtańsze ....



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Ubezpieczenie samochodu

Post autor: luki07 » śr sty 27, 2016 11:50

SP-FRA pisze:w mbanku byłem oni na rok dają fajnie a potem w górę
dlatego przed końcem ubezpieczenia OC wchodzi się na ich kalkulator i kalkuluje się ponownie składkę...ja w zeszłym roku płaciłem coś 275zł za 2.3 V5, przysłali mi ofertę przy przedłużeniu za 560zł, przekalkulowałem składkę jakbym brał u nich od nowa OC i wyszło 260zł, stare wypowiedziałem i wziąłem nowe, nigdzie indziej przynajmniej ja nie miałbym taniej



Injure
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 08, 2014 15:16

Ubezpieczenie samochodu

Post autor: Injure » śr lut 03, 2016 11:16

No tak to jest. Dla tego najlepiej najpierw sobie posprawdzać w takiej porównywarce co gdzie i jak a potem jeszcze z nimi pogadać... Mi się udało podczas rozmowy z agentem jeszcze zejść z ceny parę procent ;)



marzyciel33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: marzyciel33 » pt lut 12, 2016 11:46

A spotkaliście się może z czymś takim, że mająć konto w jakimś banku - ubezpieczenie OC jest tańsze? NP mBank daje możliwość ubezpieczenia samochodu - posiadacze kont w tym banku tak na logikę powinni mieć taniej.



Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: mfind » pt mar 11, 2016 00:43

Injure pisze:No tak to jest. Dla tego najlepiej najpierw sobie posprawdzać w takiej porównywarce co gdzie i jak a potem jeszcze z nimi pogadać... Mi się udało podczas rozmowy z agentem jeszcze zejść z ceny parę procent ;)
No i prawidłowo :pub: Agenci na infolinii często mają dostęp do zniżek lub mogą stosować promocje, a wystarczy dobrze zagadać i kilka dych zawsze można dodatkowo zyskać :)

Pozdrawiam,
Łukasz



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości