dziura w jezdni, pokrzywiona alufelga rozcięta opona

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

stempel72
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: pt mar 24, 2006 19:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: stempel72 » ndz maja 20, 2007 09:04

Ja miałem taki przypadek, wpadłem w dziurę w nocy, po mnie jeszcze trzy samochody. Jak zadzwoniłem po MO i powiedziałem o co chodzi to kazali mi dziure zasypać i dzwonić po pomoc drogową. Po wielkim boju telefonicznym przyjechali wraz ze strażą pożarną i dziurę oznakowali i zasypali. Ubezpieczenie zwróciło mi kasę za dwie felgi i dwie opony, pomimo iż nawet ich nie widzieli bo je wywaliłem, a policjant tak napisał w protokole o wielkości uszkodzeń.


VR6 + STAG 300

Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » ndz maja 20, 2007 16:46

Płacimy w plaiwie podatek za te drogi... wiec w sumie za kazdądroge mozemy sie dopominać odszkodowania. Czy to uszkodzone zwieszenie, czy ukłąd kierownczy, czy nawet miska olejowa...

Pawer niedaj sie im... dorwij drani i niech płacą!!



karolusek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 10, 2007 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: karolusek1 » wt maja 22, 2007 20:02

Tak swoją drogą, za stan dróg jaki obecnie mamy w polsce to powinni nam dopłacac jeszcze a nie brac kase.Mieszkam w szczecinie i kazda wyprawa na miasto mnie w.....a same dziurzyska nie ma normalnej drogi gdzie auto mnknie jak nalezy na głownych drogach w centrum sa takie dziurasy że nawet przy 50 można nieźle uszkodzić golferka :hmm: Kpina i tyle ciagle im mało
A jak już jakiś odcinek połatją to tak ch...oże po zimie góry i doliny sie robią
Morał z tego taki że lepiej kupić helikopter niż auto :grrr:


Zamiast samolotem lepiej pognać VR6 :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości