Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

perki
...
...
Posty: 2363
Rejestracja: wt gru 09, 2008 10:18
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: perki » wt paź 19, 2010 21:23

BuzZ pisze:
adriana81 pisze:
perki pisze:taniej wyjdzie ukryc telefon w aucie
Najtaniej wyjdzie ukryty wyłącznik :bajer: Złodziej nie ma czasu go szukac

moze i nie ma czasu szukac ale nie boj sie... na pewno ma swoje sposoby na ominiecie go.
otweirajac maske i grzebanie w niej , lub w 324234 kablach w stacyjce ? pare minut zlodziej poswieca i odpuszcza , nie bedzie ryzykowal dla auta za 5 - 15 tys . DA sie to pojedzie , nie da sie to parking dalej jest nastepny



Awatar użytkownika
adriana81
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1115
Rejestracja: czw mar 23, 2006 00:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: adriana81 » sob paź 23, 2010 12:53

perki pisze:otweirajac maske i grzebanie w niej , lub w 324234 kablach w stacyjce ? pare minut zlodziej poswieca i odpuszcza
Dokladnie,Ja Mialam Tak zamontowane ze po przekreceniu zapłonu wszystkie kontrolki sie swiecily,Rozrusznik krecił a i tak nie odpalał

Zreszta kiedys byl program,chyba na TVN w Uwadze,Złodziej Samochodów Sam Powiedzial ze Tylko ukryty wyłacznik,bo nie ma czasu go szukac


viewtopic.php?f=87&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: zimnylech » sob paź 23, 2010 12:58

dobrze zamontowac wlacznik odciac gniazdo do podpinania kompa i zainstalowac gdzie indziej, ale to tylko opozniacze kradziezy a nie zabezpieczenia bo takich nie ma


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
adriana81
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1115
Rejestracja: czw mar 23, 2006 00:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: adriana81 » sob paź 23, 2010 13:03

zimnylech pisze:ale to tylko opozniacze kradziezy a nie zabezpieczenia bo takich nie ma
Wiadomo, jak będą chcieli Ukraść To Nawet na lawecie wywiozą


viewtopic.php?f=87&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: sieski » śr lis 03, 2010 20:07

najlepiej to pompe paliwa odlaczyc od zasilania .. i niema mocnych zeby *#cenzura#* jak guziczek madzrze schowasz lub wcale go niema np. dotykasz 2 srubek i zamykasz obiek pradu pompa sie zalancza ale jak chcecie sobie o takich zeczach pisac zrobcie temat a nie dlujecie kolesia wspolczucia trzmam kciuki za znalezieniem ... warto obleciec jesli tam mieszkasz pobliskie wiochy oblukac czy niema tam potencjalnej dziupli:D


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

Awatar użytkownika
Piotrek 2711
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 00:51
Lokalizacja: Brzeg

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: Piotrek 2711 » pt lis 12, 2010 01:02

A nielepiej podnieść maske i odłączyć jeden kabelek i wziąśc ze sobą np. łączący cewke z kopułka? Który złodziej chodzi z kablami wysokiego napięcia? zostanie mu tylko laweta! Może pajac sobie wtedy pozdejmować wszyskie blokady jakie chce i kręcić rozrusznikiem az sie aku zesra i tak niepojedzie. To tylko jeden kabelek. Ja tak robie jak wjeżdzam do innego miasta i parkuje na pare godzin miałem już 3 włamy i jedyne co mi ukradli to płyty cd z muzą i jakies duperele bo auta niedali rady. Zamiast wydawać kase na jakies blokady które i tak obejdzie to wydaje mi sie ze to jest najlepse rozwiązanie. Jeszcze pomyślałem sobie żeby pomieszać kable na świecach ale by miał akustyke podczas odpalania całe osiedle na nogach o 2 w nocy :rotfl: Trzeba gnoji tępić niech sie do roboty wezmą :grrr:


I LOVE MK3

Awatar użytkownika
kalapita
Forum Master
Forum Master
Posty: 1471
Rejestracja: czw lut 03, 2011 21:12
Lokalizacja: OŁAWA
Kontakt:

Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: kalapita » pn sty 16, 2012 02:23

Ja ostatnio słyszałem jak koleś stał w oknie i widzial jak normalnie podjechali i na lawete na zywca i w długą !


Volkswagen Group is the best :D

prezydent
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn mar 21, 2011 09:24
Lokalizacja: Gl-ce

Re: Skradziono VW GOLF III - KATOWICE

Post autor: prezydent » wt sty 24, 2012 15:40

witam,
bawił się ktoś w umieszczenie tego czujnika w gps, żeby tel można było go namierzyć?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości