Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: steniu4 » pt sty 21, 2011 00:33

Witam wszystkich. Sprawa jest problematyczna. Fragment wiadomości od mojej dobrej koleżanki (sytuacja z 20.01.2011):

Hej, po prostu ja nie wierze, co się stało,to jest jak w jakimś filmie... Umówiłam się z gościem pod tesco, oglądał auto, później pojechaliśmy się przejechać, wróciliśmy , jeszcze dalej je oglądał i raptownie wsiadł i odjechał nim na piskaczach!!! Ja po prostu stanęłam jak wryta z niedowierzaniem w to, co się dzieje. Zaraz zgłosiłam na policję. Koleś był niski ok. 170 cm, szczupły, czarna kurtka i jeansy, czapka na głowie czarna bawełniana i czarne bawełniane rękawiczki. Niczym się nie wyróżniał. Jestem po prostu w szoku, nie wiem co to się dzieje.
Podaję Ci linka na otomoto

http://otomoto.pl/opel-astra-2-2-bertone-C16537979.html" onclick="window.open(this.href);return false;

nr vin: W0L0TGF071B017770


wiem, że pewnie nie uda się go znaleźć, ale każda pomoc jest cenna. Dzięki wielkie.

Pozdrawiam

JAKBY KTOŚ Z SZANOWNYCH KOLEGÓW/KOLEŻANEK SPOTKAŁ TO AUTO, LUB JAKIEŚ CHARAKTERYSTYCZNE ELEMENTY, NIECH SIĘ ODEZWIE DO MNIE NA PW. Nikt nie będzie robił takich numerów :cenzura: tego typu bez narażania swojego zdrowia, więc trzeba to załatwić po Polsku. Wiem, że już jest późno od zajścia, ale każda pomoc się przyda. Odzyskać cokolwiek (nawet satysfakcję z przyciśnięcia delikwenta) to zawsze więcej niż strata wózka szczególnie w taki sposób. Dziewczyna w zaawansowanej ciąży i takie stresy jej zafundował. Bardzo niegrzecznie...
pozdr.

Zajście miało miejsce w Poznaniu na Piątkowie...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Admor85
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: sob maja 03, 2008 11:04
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: Admor85 » pt sty 21, 2011 11:18

Ja Ci mogę podpowiedzieć taki myk że jak koleżance dźwignęli audicę A6 pod IKEĄ w Krakowie to trzy tygodnie później znalazła się w częściach na giełdzie w Gliwicach (typek wypatrzył lampy przednie które były numerowane tak jak całe auto bo wymagał tego bank w którym był kredyt na auto brany) i faceta z giełdy pałkarze zwinęli ale resztę auta znaleziono u jego babci w szopie (niestety grubo pocięte) i stoi sobie i gnije na parkingu policyjnym po dziś dzień.

Powiem tak. Jak auto poszło na handel całe to jest szansa że się znajdzie, ale jak go potną i sprzedadzą po kawałku to go już nie zobaczycie. No chyba że przypadkiem ktoś zrobi wlot na dziuplę gdzie będzie akurat stało lekko zdekompletowane.

Łącze się z Wami w bólu po tak wielkiej stracie. Autko jednak trochę kozak jest ...



patrykml
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pn cze 08, 2009 23:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: patrykml » sob sty 22, 2011 13:26

No nie miła sytuacja, współczuje. Nie da się go jakoś namierzyć po numerze tel z którego dzwonił?



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Re: Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: steniu4 » sob sty 22, 2011 23:26

patrykml pisze:No nie miła sytuacja, współczuje. Nie da się go jakoś namierzyć po numerze tel z którego dzwonił?
Rozumiesz temat - komórka na kartę... Tzn starter kupiony chwilę wcześniej za pewnie 5zł w kiosku potrzebny tylko na ten numer... Pewnie tak było bo 5 minut później "Abonent czasowo niedostępny..." i tak cały czas. Stary numer zadzwonić do kogoś i wywalić przełamanego SIMa i szukaj wiatru w polu...

W aucie było parę smaczków w temacie astry g i podejrzewam, że jak się kolesie znają na temacie to nie wypłynie to na sprzedaż ani na forach ani na serwisach aukcyjnych tylko rozsprzedadzą między sobą między znajomkami. Dopiero wyjdzie na spocie że ktoś ma coś nowego albo jak się pochwali na forum w dziale moja fura, jakie mody doszły...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
adikpn
Wolfsburg Power
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 14:14
Lokalizacja: Poznań

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: adikpn » sob sty 22, 2011 23:50

to moze napisz numer rejstracyjny i o ktorej to było godzinie...


Obrazek

patrykml
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pn cze 08, 2009 23:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: patrykml » ndz sty 23, 2011 00:15

steniu4 pisze:
patrykml pisze:No nie miła sytuacja, współczuje. Nie da się go jakoś namierzyć po numerze tel z którego dzwonił?
Rozumiesz temat - komórka na kartę... Tzn starter kupiony chwilę wcześniej za pewnie 5zł w kiosku potrzebny tylko na ten numer... Pewnie tak było bo 5 minut później "Abonent czasowo niedostępny..." i tak cały czas. Stary numer zadzwonić do kogoś i wywalić przełamanego SIMa i szukaj wiatru w polu...
No rozumiem i też to biorę pod uwagę, ale nie koniecznie mogło być to zaplanowane. Może przyjechał bo chciał kupić, obejrzeć autko zobaczył że ma dużą szanse na ucieczkę to wsiadł i pojechał. Odrazu kartę połamał, hmmm... z tego co mi wiadomo nie wystarczy połamać i wyrzucić kartę, policja podobno dochodzi też po tel. ale przypuszczam że naszej policji nie będzie się chciało w to bawić.
Może warto jeszcze sprawdzić czy z tego numeru były wykonywane jakieś inne połączenia i z jakiego miejsca dzwonił. Ty tego raczej sprawdzić nie możesz a policji może warto o tym nadpomieć. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy. pozdro



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: steniu4 » ndz sty 23, 2011 22:39

No jest kilka elementów które się rzucają w oczy, czy rzadziej się spotyka. Sprawa jest bolesna, także każda pomoc się przyda...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NUMER REJEK TEGO AUTA PO 863JR
Ostatnio zmieniony pn sty 24, 2011 17:54 przez steniu4, łącznie zmieniany 1 raz.


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Raptus1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt mar 05, 2010 12:28
Lokalizacja: malbork

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: Raptus1984 » pn sty 24, 2011 09:51

dokumenty zostawila w aucie ?czy miala przy sobie,bi jak nie to nawet jak go znajdziesz to nic mu nie zrobisz



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: steniu4 » pn sty 24, 2011 17:52

Nie no dokumenty ma. Miała przy sobie.
Była widziana przedwczoraj w Wodzisławiu Śląskim może właśnie ta astra, bo koleżka z innego klubu widział taką samą, z tyłu lexy, lotka i taka sama antenka ale kół nie skojarzył i nie zdążył zajrzeć do wnętrza czy są czerwone skóry. Koła wiadomo, przełożyć to chwila ale wnętrze to trochę więcej roboty...
Te 3 elementy co potwierdził, to raczej małe prawdopodobieństwo drugiej takiej samej, w tym kolorze, z lex lampami i alu antenką... Ale nie widział środka :/
Może "mamy" tam kogoś w okolicy z forum kto by widział autko? Jeśli tak, to prośba wiadomo... Tylko o info, żadnych działań, chyba że 100% pewności i psiarnia albo obić pacjenta i łapki pourywać... :grrr:

ORYGINALNY NUMER REJEK TEGO AUTA PO 863JR


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: S7TDI » śr sty 26, 2011 03:06

Ja jestem z okolic Wodzisławia i pracuję tam, więc jestem tam 6 dni w tygodniu - jak coś zobaczę to dam znać, ale wątpię, żeby koleś tak beztrosko się woził kradzionym autem...


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: steniu4 » śr sty 26, 2011 22:00

Ja też tak uważam. Mogła tam być przejazdem, albo tam się rozpłynęła, albo miała tylko te lampy, albo w ogóle to nie to auto, tylko naprawdę zbieg okoliczności...
Podejrzewam, że po takim czasie auto już jest w formie puzzli 3D...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Skradziono auto wczoraj w Poznaniu

Post autor: sieski » czw sty 27, 2011 12:23

jak dla mnie ktos to zrobil dla siebie ... mial rozjebka i na spontanie *#cenzura#*... juz byla sytuacja ze malolat kupil spalone auto dokumenty itd... a zas sie umuwil na wizyte kupna innego ake modelowo takiego samego auta obejrzal i wieczorem juz znil ;p ale malolat mial peszka szybko go znalezli;p


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość