Skradziono felgi biale Ruda slaska

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » ndz sty 16, 2011 16:28

Dzisiaj skradziono felgi bale alu 15 bez opon wraz z cb-radiem i kluczykami z drugiego auta za wszelkie info dobrze sie odplace 503192721 .kradziez zostala spisana przez policje w Rudzie slaskiej wiec mysle ze z czasem sie znajda bo felgi zucaly sie w oczy. :goof: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Piotrek

wicherek93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 18:11
Lokalizacja: Jelenia Góra

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: wicherek93 » ndz sty 16, 2011 23:42

może więcej szczegółów... skąd te felgo ukradli z auta z garażu ze stodoły.... ?



czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » pn sty 17, 2011 11:18

Włamali sie do garazu w nocy z soboty na niedziela w Rudzie Slaskiej 1 skradli zapakowane felgi w kartonach gotowe do wysylki,cb radio nowka zapakowane i kluczyki z forda fiesty (chyba ze zlosci).Rzeczy te przynioslem w piatek popoludniu do garazu i daje reke ze mnie nikt niewidzial niewiem czy mieli cynka ze takie rzeczy tam sa czy poprostu przypadek,co najlepsze ze za autem byly drugi komplet felg i tych niezabrali.


Piotrek

Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: hard87 » pn sty 17, 2011 14:24

no włąsnie chciałem pisac ze widziałem je na sell, wielka szkoda :/



czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » pn sty 17, 2011 15:07

no szkoda szkoda wszystkich forumowiczow z slaska do nich wielka prosba jakby ktos je widzial dajcie znac a ja juz sie rozprawie z tym co byl taki odwazny ze by je zwinac ,normalnie paluchy polamie,brak szacunku poprostu do vw takich to do zyda :satan:


Piotrek

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: wojtek_sari » wt sty 18, 2011 21:45

A zastanawiałeś się nad kupcem? Miał Twoje wszsytkie namiary, więc do garazu trafić prosta sprawa.


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » śr sty 19, 2011 09:49

kupiec byl z krakowa a allegro jak mi wiadomo niepokazuje calych danych zreszta skad by wiedzial ze to jest moj garaz


Piotrek

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: wojtek_sari » śr sty 19, 2011 15:23

czarli3, z krakowa to rzut kamieniem, a sam napisałes ze je wczesniej zaniosłes do garazu, wiec jesli znał adres(który po zawarciu transakcji kupujący otrzymuje automatycznie) to do garazu za tobą raczej cięzko nie bedzie prawda? A pewnie jechałes autem jakims VW z naklejką to odpowiedz sobie na pytanie czy naprwde tak ciezko? MArketu zadnego nei bylo po drodze? Jakieś okamerowane rondo, albo chociaż smietniki z prywatnego osiedla?


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » czw sty 20, 2011 11:22

nic takiego u nas nie ma zadnych kamer co ciekawe ze garaz mam obok bloku normalnie rzut kamieniem wszyscy slyszeli piski opon ale nikt nie widzial jakie auto ,niemowie ze nie bo podejzewam wszystkich ktorych znam wiem tez ze wczesniej tez byly wlamania do sasiednich garazy,no szkoda ze tak sie chcialo bede musial kupic sobie nowe felunie do swojej zabci bo wiosna sie zaczyna i zlociki juz tuz tuz a niepojade na zimowkach bo obciach jak cza


Piotrek

Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: Lukassmk3 » sob lut 19, 2011 17:47

pewnie ktos musial cie obserwowac unas na halembie dzieja sie takie dziwne rzeczy ze to az szok unas na osiedlu jest kilka aut nieprzeciętnych zaczaic sie zaden problem wiadomo to i to auto jedzie tam dotego garazu to pewnie w garazy bedzie trzymac fajne letnie kola albo cos wartosciowego
moze to dziwne jak dlamnnie bardzo ale kilku kolegom ostatnio z oplów ukradli jednemu maske cb ale bez gruchy antene cb radio a co najlepsze zostawili nawigacje ktora byla wschowku ... *#cenzura#* lampe jedna tą z ringami i soczewkami drugiej niezdazyli ukrasc a 2 dni wczesniej z astry ukradli 2 lampy doslownei wyrwali z zzaczepów maske grill z srodka chyba radio i glosniki ... szczerz emowiac coraz bardziej obawiam sie o swoje auta bo zaniedlugo będą całą blachare krasc

a najlepsze bylo to ze dzialo sie to o 5:30 i widziala ich sąsiadka z balkonu myslala ze cos rano grzebie przy aucie z kolegą ...


Obrazek

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » ndz lut 20, 2011 16:14

no widzisz sam co tu sie dzieje na tym slasku niby kazdy kazdego zna a tu lipa jeden drugiemu ukradnie bo zazdrosci :rozpacz: ale powoli ten kto to robi to musie jeszcze noga podwinie ,policja w zwiazku z moja kradzieza sie odpuscila juz ale nie ja szukam ,patrze,jezdze,zagaduje przygladam sie kto co robi w koncu sie kiedys znajda a wtedy normalnie leb mu urwie przy samym koncu :grrr: szkoda mi chlopakow ktorym ukradli to mysle ze tez jakos tam u was sie trzymacie co? a tobie mistrzu dobrze radze wejs albo parkuj gdzies w bezpiecznym miejscu albo zalatw sie garaz z dobrymi zamkami ja juz w swoim zamontowalem alarm z syrena niebede sie pierdzielil z tym i czekal az jeszcze raz sobie wejda i zabiora cos bo ja na to ciezko pracuje i kupuje a oni sie tak biora ,wiem jak to jest na halembie bo sam tam ponad rok mieszkalem i widzialem co kiedys sie tam robilo


Piotrek

Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: Lukassmk3 » pn lut 21, 2011 17:51

hehe mądry polkak po szkodzie :P na garaz jak narazie mnie niestac jedynie co to trzeba byc czujnym i niewyrózniac sie zabardzo ,gorzej jest z drogimi autami unas ukradli już 3 audi a6 jedno a4 passata b5fl
a auta juz neima co szukac pozniej bo juz sie rozpłynie i koniec
jedyny plus tot o ze parkuje auto na dosc duzym parkinu unas pomiedzy blokami gdzie auta stoją w kupie to pokusa bedzie na inne auta o ile sie odwarzy podejsc bo zkazdejh strony jest oswietlony gorzej bylo jak przez 4 dni niebylo kompletnie nigdzie swiatla a jak sam moze wiesz ulica lesna to najcichsza najbardziej schowana ulicza zkazdej strony las i caly ten cypel osiedla byl odciety od prądu az sie wkorwilem i *#cenzura#* sluzby porzadkkowe bo okazja cyzni złodzieja zwłaszcza ze niebylo nawte czubka nosa widac ...


Obrazek

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » pn lut 21, 2011 19:46

no wiem gdzie jest lesna na halembie ale powiedz co niebiescy robia co?nic nawet niejezdza w nocy przez osiedla koledze w nocy teraz przez wekend ukradli tlumik sportowy z auta z opla czujesz klimat auto na dwincie niskie a oni mu zwineli tlumik tak ze synek nawet sie nieskapnol,kurcze jak oni to robia ?


Piotrek

Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: Lukassmk3 » wt lut 22, 2011 22:39

psy hmm co robia nic nierobia od kolegow wzieli zexnania i natym sie skonczylo popewnymc zasie przyslali list spraw aumozona zpowodu braku dowodów i ci*l...koniec psy jezdza tylko czasami okolo godzieni 20 21 w piatki soboty i neidzieli bo szukaja kiboli jak lataja ale psy itak zawsze spierdolą autem bo sie ich boją

to misie wydaje ze msza byc osoby ktore siedza w temacie ze kradną takie rzecyz jak tuningowe lampy tlumik kolegi grill vbez znaczka maski ... swoja droga jak tu spierdalac o 5:30 z maska przez osiedle ...


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości