Skradziono felgi biale Ruda slaska

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » śr lut 23, 2011 09:52

no wlasnie jak tu spierdalac tym?tez sie zastanawialem a umnie tak samo zeznania wzieli i pisemko identyczne dostalem :grrr: no coz ale czeba zyc dalej ,najgorsze to ze na takie felgi czekalem polroku az je znalazlemteraz to kupilem pierwsze lebsze mysle ze beda pasowac a jak nie to na nastepny zeson szeroka stal kupie i bedzie git a natych jakos pojezdze dzieki lukasz za info co wogule sie dzieje na tym naszym slasku jakbys widzial jakos bryke na tych felach to daj znac :hmm:


Piotrek

dorian84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 19, 2010 21:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: dorian84 » śr lut 23, 2011 12:51

Panowie na Bykowinie tez Ne ma Bezpiecznie... Mi W Aucie szybe wybili i Tube Basowa Jebli Kondensaora i wzmacniacza nie dali rady bo byly przykrecone.. :) Najlepsze to ze wyciagli mi panel radia a radia nie umieli wyjac z kieszeni i adio na siedzeniu zostawili.. Napewno Koledzy maczali w tym paluchy.... :-x



czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » śr lut 23, 2011 18:47

witam na bykowinie tez?kaj na bykowinie kolego na starej?widzisz co tom za sukinsyny musieli cie widziec ze masz taki sprzet obserwowac cie a co z alarmem w aucie mistrzu kurcze wszystkiego bym sie spodziewal ale nie na bykowinie no :blush:


Piotrek

dorian84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 19, 2010 21:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: dorian84 » śr lut 23, 2011 20:38

Na Nowej niedaleko Medycyny Pracy Alarmu Brak.... :-( Mgla byla taka ze na 2m nie bylo nic widac... ale to Bylo doslownie 2h... w domu bylem o 23:30 a o 02:00 Kumpel i Dzwoni Ze Mam Maske odwarta i sie dziwi co ja majstruje o 2 w nocy przy aucie.... Nio Cuda sie W szedzie zdazaja bede Mial Na Uwadze te twoje felgi jak Juz Nie Poszly na sell ... Moze ktos bedzie sie reklamowac ze ma nowe felg na forum jak bedzie sezon to popatrzec... Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: Lukassmk3 » sob lut 26, 2011 16:29

to raczje nikt z forum bo watpie zeby kts sie posunol dotego ... to poprostu mysle ze ktos z złomów albo jakcys blacharze wiesz maja auto do zorbienia to zajebia co trzeba i pryzokazji felge pocisną komus bo akurat jest albo cos podobnego no najwieksza skucha to podjezrzac na osiedle jak muza napierdala i tuba to wiadomo kto co ma w aucie


Obrazek

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: czarli3 » ndz lut 27, 2011 11:23

no wiesz lukasz ale kazdy ma prawo miec auto nas jakie go stac tonie wazne ze napierdala muza z auta to juz musza to podpierdalac powiedzmi *#cenzura#* to kogo obchodzi co kto ma jeden ma tak drugi tak ,ja jestem takiego twierdzenia ze co moje to moje i nikt niepowinientego dotykac a juz podpierdalac dowiedzialem sie od znajomego policjanta ze prawdopodobnie wiedza kto to byl koles z nowego bytomia ktory ma tam warsztat on kiedys pracowal obok mnie na warsztacie i wie co i jak tam jest ,teraz czeba zebrac odpowiednie osoby i zrobic warsztatowi odwiedzinki male ciekawe co powie jak wogule zdarzycos powiedziec bo moga mi szybko nerwy puscic :grrr:


Piotrek

dorian84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 19, 2010 21:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: dorian84 » pn lut 28, 2011 10:45

wlasnie nie puszczalem muzy jak na osiedle wjezdzal;em ale wiesz z tym kumplem jedziesz z tamtym i sie roznosi fama na cale osiedle i nie tylko...



Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

Skradziono felgi biale Ruda slaska

Post autor: Lukassmk3 » pn lut 28, 2011 21:03

takie zycie zlodziejowi niepowiesz zostaw bto moje ciezko zarobione pieniadze sa on macie wdupie ....


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości