Skradiony Grill od Golfa 3

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

sebartus89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 30, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Skradiony Grill od Golfa 3

Post autor: sebartus89 » ndz cze 05, 2011 14:48

Witam jakis *** ukradl mi beszczelnie spod domu gill z golfa 3 ... Poznań Kosciuszki Pytania moje
~zglosic to na paly (dodam ze na rogu mam kamere (kole) i na pewno bylo widac moment tej wyjebki)
~ ile mniej wiecej kosztuje polakierowanie nowego grila
~ jak zabezpieczyc sie przed ewentualna ponowna taka sytuacja



Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Skradiony Grill od Golfa 3

Post autor: macabra_ » ndz cze 05, 2011 16:00

Jeśli istnieje jakaś szansa na zdobycie informacji kto to mógł zabrać i masz czas się w to bawić możesz spróbować ;) Co do lakierowania zależy gdzie byś chciał to robić, zawsze możesz kupić farbę pod kolor i pomalować sam bo nie jest to jakiś wielki element :) ewentualnie szukać używanego pod kolor.

Co do zabezpieczenia kolejnego grilla ja u siebie z tyłu dodatkowo miałem przyczepionego do pasa przedniego kilkoma trytytkami. Niby nic specjalnego ale skutecznie uniemożliwia szybkie wyrwanie grilla w jednym kawałku ;)



sebartus89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 30, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Skradiony Grill od Golfa 3

Post autor: sebartus89 » ndz cze 05, 2011 22:43

no i o takie sposoby mi chodzi bo grill atrapa kosztuje na allegro 50 zl badz co badz jest to jakis pieniadz ciezzko przezemnie zarobiony i nie mam zamiaru co jakis czas kupowac znow grila... :) macie jeszcze jakies inne sposoby bo 46 osob to przejrzalo a nikt sie nie zainteresowal... ciekawe jakby was to spotkalo



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Skradiony Grill od Golfa 3

Post autor: Lukasz_mk2 » czw cze 09, 2011 23:22

szczerze mówiąc to nie wiem po co komu grill za 50zł, myślę że jak zabezpieczysz go bardziej niż fabryka to porobią większych szkód niż to wszystko jest warte. Kup nowy grill i miejmy nadzieje, że już nikomu nie będzie potrzebny.


Obrazek

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Skradiony Grill od Golfa 3

Post autor: WhyMe? » czw cze 09, 2011 23:39

Moim zdaniem z powodu grilla bym nie robił afery. Mój grill też kiedyś chcieli ukraść, a że akurat piekłem kiełbaski nie było łatwo.

Hehe, a tak na poważnie. Masz jak udowodnić to, typu nagranie. Nie zastanawiaj się i idź to jak najszybciej zgłosić. :okej:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości