skradziono lampy jazdy dziennej HELLA Warszawa Praga

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
palibrzuch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 16:31
Lokalizacja: WLS .....

skradziono lampy jazdy dziennej HELLA Warszawa Praga

Post autor: palibrzuch » śr gru 21, 2011 09:43

Witam
Dzis w nocy na ul. Kinowej wysokosci mniej wiecej 10~12 kilka dni przed Wigilija komus sie przydaly moje lampy do jazdy dziennej montowane zamiast halogenow. Pasuja tylko i wylacznie do golfa III lub vento. Mialy ulamany jeden uchwyt i byl on sklejony poksipolem. Wtyczki byly przerobione pod instalacje halogenow. Komus sie nie spieszylo bo *#cenzura#* nawet blaszki do przykrecenia. Nic nie polamane wszystko na spokojnie wykrecone. Z lampami zginely blendy krotkie i jeden kierunek pomaranczowy (drugi byl scisniety na trytytke i sie zostal). Te lampy poznam wszedzie bo od ponad dwoch lat mialem je na aucie i nigdy w zyciu nie widzialem u nikogo takich samych. Przez ponad rok szukalem czegos takiego aby zalozyc zamiast halogenow. Piekny prezent na Swieta. Wlasnie takie http://www.nokaut.pl/reflektory/volkswa ... ennej.html tylko u mnie byly same lampy bez kierunkow.


Chciałeś panią? Zapie... za nią!!

zebra2008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 20:54
Lokalizacja: EPJ

skradziono lampy jazdy dziennej HELLA Warszawa Praga

Post autor: zebra2008 » śr gru 21, 2011 20:17

wypatruj u siebie w miescie albo na alle



Awatar użytkownika
palibrzuch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 16:31
Lokalizacja: WLS .....

skradziono lampy jazdy dziennej HELLA Warszawa Praga

Post autor: palibrzuch » śr gru 21, 2011 21:17

wlasnie bylem kolo auta i ten uchwyt podczas kradziezy jednak odpadl wiec nowy wlasciciel nie bedzie go mial
kierunek to byl bardzo stary szkoda mi tylko tych lampek
blendy to juz nie pamietam ile kupowalem sztuk bo ciagle je gubilem
mozna powiedziec ze jestem takim osobistym kierowca w firmie w ktorej pracuje i naprawde robie wiele kilometrow po wawie wiec moze kiedys uda mi sie porozmawiac z nowym wlascicielem :)
szkoda ze takich lamp nie da sie kupic uzywanych
ehe w sumie to juz kombinuje jak tu zamontowac inne :) ale tym razem tak aby zlodziej jeb... bral je z autem :)


Chciałeś panią? Zapie... za nią!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości