skradziono szeroka stal !

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
ajvan
Ataman
Ataman
Posty: 445
Rejestracja: czw lip 07, 2011 22:29
Lokalizacja: Lublin

skradziono szeroka stal !

Post autor: ajvan » czw gru 15, 2011 02:07

na forum BMW kolega tez oglasza to radio....



*SEBASTIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 29, 2008 23:03
Lokalizacja: Wołomin/W-wa Bielany
Kontakt:

skradziono szeroka stal !

Post autor: *SEBASTIAN » śr sty 04, 2012 18:59

i nie oddal za "droge" i uszkodzenia Twojego samochodu... przeprosiny wstarczyly? Juz ja bym go przeprosil.....



Awatar użytkownika
mariusz325
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 08, 2011 15:56
Lokalizacja: SPI

skradziono szeroka stal !

Post autor: mariusz325 » śr sty 04, 2012 19:31

Moim zdaniem autor tematu ma przeciąg w głowie i nie wie co robi,albo sprawca złodziejstwa obiecał mu wpierd...l jak napisze nam kto to. :satan:
Nie zdziwie sie jak mu furke lub coś znów pożyczą...... ale przeproszą :bigok:



Awatar użytkownika
Alvaro_
Niskopodłogowiec
Niskopodłogowiec
Posty: 1730
Rejestracja: pt sty 02, 2009 17:45
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Leon Fr
Silnik: AUQ
Kontakt:

skradziono szeroka stal !

Post autor: Alvaro_ » czw sty 05, 2012 15:57

sobie poczytałem ho ho
z tego co ja się moge domyślać kolega w ramach zadośćuczynienia dostał radio i uznali sprawę za załatwioną.
W grupie śląskiej też swego czasu była "lapka ręka" i sprawa wcale nie była tak cicho załatwiona. Złodziej przeprosił towar oddał do tego zapłacił 400zł kary!! ale po serii ciosów.
sam też kiedyś byłem ofiarą złodzieja... radio wzmag i tuba.... i do dziś dnia choć to już 3 lata gdybym się dowiedział kto nie popuściłbym gnojkowi więc jak można pisać że "przeprosił temat do zamknięcia"



Jetta sprzedana.

Obrazek

JackGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sie 19, 2010 16:15
Lokalizacja: Horsens

skradziono szeroka stal !

Post autor: JackGTI » ndz sty 08, 2012 22:18

jezeli ktos złamie ci rękę i powiem "Przepraszam to było niechcący" totez pewnie powiesz ze nie bylo sprawy Przeprosil i sprawa zamnięta. Z twoim podejsciem do sprawy zlodziejstwo z tego kraju nigdy nie zniknie a bedzie jeszcze gorzej POzdrawiam



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

skradziono szeroka stal !

Post autor: sas_gti » pn sty 09, 2012 19:38

Nie sądzę aby cała sprawa kradzieży była zmyślona, bo i po co?
To co stało się później układa się jednak w logiczną całość i jest bulwersujące.
Koleś w ramach zadośćuczynienia przyjął radyjko (nazwał to przeprosinami) i tym samym stał się jest jeszcze większym skur....synem niż ten złodziej. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Mam nadzieję, że chłopaki z grupy częstochowskiej którzy go znają i widują się z nim na spotach już mu ręki nie podadzą a cała forumowa społeczność wypnie się na niego gołą doopą.
Co za brak honoru. Porażające. Nie należę do osób złośliwych, ale w tym konkretnym przypadku mam nadzieję, że to kure...two które zrobiłeś wróci do Ciebie z nawiązką...Na Twoim miejscu wstydziłbym się na tym forum dalej pojawiać pod tym nickiem nie mówiąc o pojawieniu się na spotach...
Jak ktoś współpracuje ze złodziejami to raczej nie warto się z nim zadawać.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0#p5293550" onclick="window.open(this.href);return false;
Twój kolega co Ci ukradł felgi na pewno ma w swoim garażu taki kołpak.



Zablokowany

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości