Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: WhyMe? » pn wrz 19, 2011 21:55

jur33k, :bigok: za dużo filmów :grin:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
kalapita
Forum Master
Forum Master
Posty: 1471
Rejestracja: czw lut 03, 2011 21:12
Lokalizacja: OŁAWA
Kontakt:

Re: Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: kalapita » pt sty 27, 2012 02:50

jur33k pisze:
Tak, a koleś wyciąga klamkę, pakuje ci kulkę w łeb i tyle, to jest mafia, z nimi nie ma co.
Teraz żeś dowalił :grin: to są łapciuchy :grin: co chodzą z łamakami i kroją stare wózki ,inaczej dzieciaki którym jeszcze nikt porządnie nie wpe...lił :chytry:
Oni są na wszystko przygotowani to nie jest takie proste jak mowicie ;)


Volkswagen Group is the best :D

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: PELE » sob sty 28, 2012 11:07

Remyyk, jak się zakończyła sprawa po ich złapaniu?

Panowie SPAMUJĄCY, wróćcie na ziemię :spam:



wiciut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 31, 2012 13:06

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: wiciut » wt sty 31, 2012 17:04

o matko, co za historia :/// ale latwo wam mowic koledzy, czemu nie sprzedal kopniaka itd. to jest takie zaskoczenie zobaczyc kogos w swym aucie (sam przeszedlem podobna historie) ze nie jest latwo przejsc do ataku...


http://www.solegro.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

maciek_gti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 23:02
Lokalizacja: Kleszczewko

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: maciek_gti » pt kwie 06, 2012 11:47

ja bym to, ja bym tamto... nie mieliscie takiej sytuacji ale jestescie przekonani ze byscie poskladali goscia i doprowadzili go na komisariat. nie sadze zeby jakis kark probujacy ukrasc wam samochod nie probowal sie bronic. zapewne poprawna polszczyzna wytlumaczylby wam jak to omylkowo znalazl sie w cudzym samochodzie a ze kluczyk nie pasowal to rozwalil ze zlosci stacyjke... wy jestescie w szoku a gosc jest przygotowany na takie akcje. ale wiadomo, kraj mamedow i adamkow ;)

najwazniejsze ze sprawa w toku i znajdzie pewnie swoj odpowiedni final. pozdrawiam


mój golf gti http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4920742

różne graty do 1.8 T AGU - PW

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: norek111 » czw kwie 12, 2012 12:25

Mój kolega kiedyś takiemu gościowi cudzej własności połamał rękę i ledwo się wybronił w sądzie bo sprawa obróciła się przeciwko niemu .
Złodziej w tej sprawie zszedł na drugi plan a poszkodowany został sądzony .


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

Awatar użytkownika
Ral1n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: pn cze 21, 2010 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: Ral1n » pn kwie 16, 2012 13:56

Sorry za OT - tak czytam sobie wątki - i współczuję wszystkim, których to spotkało. Straszna lipa. Wiadomo auto autem ale pozostaje uraz psychiczny.
Khalidov, czy Lesnar - to nie ma znaczenia, kto by próbował bronić auto przed kradzieżą. To jest ulica, nie ma reguł, delikwent może być wyposażony we wszystko co mu się podoba do klamki włącznie.

Ja byłem świadkiem kilku akcji na żywca w sensie, że kradli na słuczkę itp. Mnie wtedy paraliżowało normalnie - nie widziałem czy to jawa czy jakiś film kręcą? :? 2 razy pod moim domem widziałem zorganizowaną akcję na stłuczkę, kolesia w zimę z C klasy w t shircie zostawili...

Najlepsza akcja jakiej byłem świadkiem (ale to są sekundy człowiek nie myśli nawet co ma robić bo nie wierzy, w to co się dzieje) - byłem na spacerze - obok mijałem stację benzynową. Patrzę ładne Cayenne zajechało - kojarzę człowieka (gdzieś w okolicy mieszka) - jechał z żoną - wyszedł zatankować - wsadził pistolet i odwrócona miał głowę w kierunku dystrybutora. W między czasie podjechało Seicento - wysadziło typa w skórze i baseballówce. Zaczął iść w kierunku tego Prosiaka - i nagle patrze :shock: :shock: a on wsiada za fajerę (właściciel odwrócony do dystrybutora) - po 3s wysiadł szybko i spier.... bo żona właściciela siedziała na tylnej kanapie. Normalnie nie wierzyłem w to co widzę...

Co do prawa - to niestety żyjemy w PL i trzeba zacisnąć zęby, albo kupować auto na które stać nas, żeby stracić. :shock: :?



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Próba kradzieży Golfa Sosnowiec Pogoń 17.03.2011

Post autor: PELE » pn kwie 16, 2012 15:31

Zamykam



Zablokowany

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości