Włamanie Katowice

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

Włamanie Katowice

Post autor: WhyMe? » pn gru 12, 2011 00:32

Witam was :crazy: Z soboty na niedzielę wybrałem się ze znajomymi do Katowic na "Pomarańczę" golfem 4 od kolegi. Zaparkowaliśmy jakieś 50 m za klubem tam jest taki mały parking zaraz koło ronda. Wychodzimy z klubu koło 4:00, podchodzimy do auta, i szyba kierowcy została wybita. Ktoś się nie bał i zaje*** nawigacje, radio i jeden portfel. No cóż, kręcił się jakiś koleś koło aut i przecierał szyby to my z kumplem do niego "krzykliśmy" i idziemy do niego a ten, nogi za pas i spierdziela, no to za nim, dogoniliśmy go ulice dalej i kumpel mu bułe w pysk wymalował na start. Pozbieraliśmy go i pod auto przytargaliśmy i zadzwoniliśmy na pały. Przyjechała policja, razem z technikami. Wyczepali tego kolesia co złapaliśmy ale nic nie miał :rotfl: Trochę niezręczna sytuacja, bo odgrażał się sądem że nas pozwie itd. ale dostał na piwo i poszedł. Zwineli kumpla (właściciela auta na komendę) gdzie robili mu narkotesty, alkotest itd. nie wiem po jakiego grzyba ale okej. Do chaty przyjechałem prawie zamarznięty i tyle. Nikt nie widział nikt nie słyszał. Ktoś ma tupet :-x


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
kulio
16v owner!
16v owner!
Posty: 570
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 12:46
Lokalizacja: Zabrze

Włamanie Katowice

Post autor: kulio » wt gru 13, 2011 10:16

No tak to już jest pod klubami niestety. Cieszcie się, że całego golfa nie zawinęli, bo wiesz jakie one chodliwe.
Po nocach takie auta w takim mieście jak Kato to albo na jakiś strzeżony, albo w ogóle jechać pociągiem. Bilety tanie jak barszcz, dworzec pkp koło samej "mandarynki", a i łyknąć co na rozluźnienie można.

Obserwuj allegro i inne portale aukcyjne, nic innego poradzić już nie można.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości