Skradziono frykasy z Golfa III woj.łódzkie

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Skradziono frykasy z Golfa III woj.łódzkie

Post autor: Dubik » sob kwie 06, 2013 13:12

W Zduńskiej Woli przy ul. Szadkowskiej 24 woj. Łódzkie w nocy z piątku na sobotę (5/6 kwietnia 2013) miedzy godziną 01.00-06.30 okradli mi auto marki Volkswagen Golf III.Z auta zginęły takie fanty jak lampy przednie Hella Celis (zmodzone na kolor czarny)+ instalacja xenon. Komplet halogenów zaślepki i pomarańczowe kierunkowskazy, skradzione również zostało radio marki Pioneer DEH-P70BT+ pilot, gałka zmiany biegów z Vw Golfa Mk IV, wzmacniacz audio model Magnat Edition TWO 500Watts +tuba ori wyjęta z Mercedesa , połamana atrapa przednia GTI na dwa żebra. Sprawa jest ciężka z tego względu iż wszystko zostało wykręcone z auta powypinane kostki nic nie uszkodzone a brakuje najważniejszych i najbardziej wartościowych rarytasów mało tego ktoś by przygotowany z tego względu że nie opodal znaleziono gaśnicę nasadkę 10mm bez której nie odkręcą lamp (zapewne sprawcy stracili te fanty podczas oddalania się z miejsca kradzieży. Moja prośba do wszystkich forumowiczy jeżeli ktoś zauważy dany sprzęt na forach bądź aukcjach internetowych proszę o niezwłoczny kontakt na PW (Dubik)
Niżej zamieszczam zdjęcia skradzionego sprzętu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony pn kwie 08, 2013 23:59 przez Dubik, łącznie zmieniany 1 raz.


http://img35.imageshack.us/img35/9276/vagc.jpg

Awatar użytkownika
Muszka89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lip 21, 2011 18:34
Lokalizacja: Zduńska Wola

Skradziono frykasy z Golfa III woj.łódzkie

Post autor: Muszka89 » pn kwie 08, 2013 11:49

I weź tu ku*wa załóż coś konkretnego do auta :/
Czasem w pracy siedzę na forach także jakby mi coś w oko wpadło to dam znać ! :)


"If Sparks Don't Fly, You're Too High" :D
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości