Skradziono CB Radio Sunker Elite Three.

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Skradziono CB Radio Sunker Elite Three.

Post autor: krazorek » pn maja 12, 2014 17:05

Witajcie!

Dzisiaj między godziną 10-12 skradziono z mojego Golfa IV zaparkowanego w Łodzi przed wydziałem BAiŚ na al. Politechniki 6 CB radio Sunker Elite Three oraz antyradar Uniden ze schowka. Złodziej był ewidentnie nastawiony na radio bo na konsoli leżało parę drobniaków, których nie tknął. Numer seryjny radyjka 0003277.

Bardziej zaintrygowała mnie kwestia jak się dostał do samochodu. Auto zastałem otwarte, a jestem prawie pewien, że go zamknąłem (fabrycznie robiło się to z kluczyka, a ja mam niefabryczną radiolinię) . Zamki mechaniczne (wkłady) działają płynnie. Jest możliwość żeby na szybko bez uszkodzenia zamka otworzyć drzwi od MK IV? Ja mam jeszcze dodatkowo opcję ryglowania po zamknięciu.



PiotrDWR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: sob lis 27, 2010 11:21

Skradziono CB Radio Sunker Elite Three.

Post autor: PiotrDWR » wt maja 13, 2014 15:08

offtop nr.1: Otwarcie drzwi samochodu typu Golf IV dobrym sztosem zajmuje pojedyncze sekundy.
offtop nr.2: wujek dobra rada mówi, aby nigdy nie zostawiać wartościowych przedmiotów w aucie.



Awatar użytkownika
krazorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 458
Rejestracja: pt gru 25, 2009 18:17
Lokalizacja: centralna PL

Skradziono CB Radio Sunker Elite Three.

Post autor: krazorek » wt maja 13, 2014 21:43

Ale powiedz mi wspomniana przez Ciebie opcja jest bezinwazyjna? Bo u mnie wszystkie zamki są OK.

Takie same, nowe radyjko zakupiłem za 170PLN, tamto miało 3 lata i raczej nie dbałem o jego obudowę - więc się za bardzo nie wzbogacił...

Muszę po prostu na takich bezczelnych cwaniaczków najprostszy autoalarm założyć bo uwierz mi, że nie parkuję w ryzykownych miejscach. Stałem na płatnym niestrzeżonym parkingu 50m od budki ochroniarzy. Tak jak pisałem - środek dnia. Jestem przekonany, że jak by wzbudził alarm w samochodzie to musiał by szybko zabierać nogi za pas - nie miał by czasu na odkręcenie anteny...



PiotrDWR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: sob lis 27, 2010 11:21

Skradziono CB Radio Sunker Elite Three.

Post autor: PiotrDWR » śr maja 14, 2014 13:24

Dobry sztos jest bezinwazyjny, a autoalarm to sobie może wyć, ile osób na to zwraca uwagę? Wyjęcie wartościowych fantów z auta zajmuje kilka sekund (jeżeli są w widocznym miejscu/schowku). Może w okolicy miejsca parkowania jest monitoring? Jak złodziej jest posty to szybę stłucze i efekt jeszcze gorszy, bo płacisz dwa razy - 1szy raz za głupotę bo zostawiłeś rzeczy na widoku, a drugi za złodzieja po trzeba szybę wstawić.

Dla przykładu:
" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości